Депутат Верховної Ради озвучив зарплати народних обранців

Читайте також

У Києві ями на дорогах перетворили… на мистецтво

У самому серці історичного Подолу, серед старовинних вулиць і будинків, з'явився незвичний арт-проєкт — мозаїки, вмонтовані у дорожні ями.

За лаштунками e-commerce: чому упаковка має важливе значення

Упаковка — це перше, що бачить клієнт, коли бере до рук замовлення з онлайн-магазину. Вона — частина сервісу, візитна картка бренду і водночас гарантія.

Завод Ріхерта на Подолі викупили активісти

Компанія A Development відмовилася від планів забудови території колишнього заводу Ріхерта на Юрковиці

У Київраді безуспішно намагаються приховати сліди “туалетних схем”

15 квітня під час пленарного засідання Київрада розглянула три проєкти рішень щодо скасування землевідводів, які були ухвалені міськрадою у 2024 році.

Поділитися

Зарплати народних депутатів України сьогодні становлять орієнтовно 40 тис. грн на місяць. Про це заявив нардеп Ярослав Юрчишин в ефірі “Новини Live”.

Скільки заробляють депутати Верховної Ради

“Десь близько 40 тис. грн. Плюс залежно від того – голова комітету, перший заступник чи секретар, там іде невелика надбавка, але це все в межах цієї суми. В принципі, жалітися нема на що. Ми розуміємо, що зарплата вища, ніж середньо по ринку. Орієнтуватися на менеджерський склад, приватні підприємства ми не будемо. Тому можна сказати, що цілком задовольняє”, – розповів про зарплати народний обранець, якого цитує газета “Експрес”.

Юрчишин додав, що вимагати більших розмірів зарплат під час війни недоречно. “Ми бюджетники, ми розуміємо, що зважаючи на те, що ми живемо фактично в борг як країна, тобто будь-які проблеми з балансом бюджету – перші, хто буде не отримувати зарплати – ті ж самі народні депутати і вчителі, і ряд інших категорій”, – каже він.

Зарплати українських чиновників у 2024 році зросли на 61%

Зарплати українських чиновників з січня по листопад 2024 року зросли на 61%. У центральних державних органах вона становила 62 тис. грн. Про це йдеться на сайті Міністерства фінансів.

 

Найвищі зарплати зафіксовано в Антимонопольному комітеті, де середній дохід працівників становить 118,7 тис. грн. У цій установі працює 268 осіб, а керівництво отримує до 215 тис. грн. У Міністерстві юстиції, де працює 997 осіб, середня зарплата складає 100,5 тис. грн. У Центральній виборчій комісії працюють 248 осіб із середньою зарплатою 97,2 тис. грн. Водночас 18 представників керівництва отримують у середньому 310,3 тис. грн. У Секретаріаті Кабінету міністрів середня зарплата складає 65,5 тис. грн, а кількість працівників становить 672 особи. При цьому керівники отримують 132,9 тис. грн.