Депутата терзають смутні сумніви

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

За словами депутата Київської міської ради Андрія Вітренка, існують побоювання, що навіть восени кияни не зможуть користуватися синьою гілкою метро через триваючі складні ремонтні роботи в тунелі.

Станом на сьогодні на синій гілці метро ведуться додаткові роботи, які збільшують міцність тих елементів прохідного тунелю, які потребують ремонту. Є побоювання, що восени кияни не зможуть користуватися синьою гілкою метро. Про це повідомив в ефірі телемарафону депутат Київської міської ради Андрій Вітренко, передає УНН.

Сьогодні вже 27 червня і вже 20 днів, як ця синя гілка мала працювати, як нам обіцяли з самого початку. Станом на сьогодні там ведуться додаткові роботи, які збільшують міцність тих елементів прохідного тунелю, який потребував ремонту. Але всі вже бачать, що, на жаль, роботи є надскладні. Причини, які озвучені, не витримують жодної критики і я дуже сильно побоююсь того, що навіть восени кияни не зможуть використати цю синю гілку метрополітену, – сказав Вітренко.