Детективи БЕБ ліквідували нелегальну АЗС в Бучанському районі на Київщині

Читайте також

She Congress 2025: історії рішучості жінок, що змінюють бізнес

17 грудня 2025 року в Києві SHE Congress 2025 під егідою WoMo об’єднає власниць бізнесу, керівниць, медійниць, культурних діячок і волонтерок.

ПриватБанк подовжив картки на 30 місяців

ПриватБанк автоматично подовжив строк дії всіх платіжних карток на 30 місяців, що дозволяє клієнтам продовжувати їх використання без необхідності перевипуску.

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту “Бессарабка. Ринок їжі”

В рамках гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" на Бессарабському ринку планують відкрити 17 фудкорнерів та окремий бар,

Відключення світла 5 грудня

У п'ятницю, 5 грудня, у всіх регіонах України будуть діяти погодинні графіки відключення світла.

Київський шляхопровід «Осокорки» на старті нового життя

У столиці, на шляхопроводі поблизу станції метро «Осокорки», завершено ключовий етап капітального ремонту

Поділитися

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області припинили роботу нелегальної автозаправної станції в Бучанському районі на Київщині.

Слідство встановило, що АЗС працювала з порушенням вимог законодавства України. Зокрема, були відсутні ліцензії на роздрібну торгівлю пальним, паспорти якості на пальне та документи про його походження.

Детективи БЕБ провели обшуки та вилучили 3 ємності для зберігання пального, паливно-розподільний комплекс та бензин марки А-95. Окрім того, вилучено фінансово-господарську документацію, комп’ютерну техніку та чорнові записи.

Триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 204  Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Київської обласної прокуратури.