До Євробачення встановлять 10 панно та висадять 13 млн. квітів

Читайте також

У Києві створять Службу енергетичної безпеки

У столиці з'явиться нове комунальне некомерційне підприємство — "Служба енергетичної безпеки".

У Києві Нацполіція припинила чергову схему заробітку на військовозобов’язаних

Збагатитися на бажаючих уникнути військової служби вирішили батько з сином.

“Укрзалізниця” запускає “Романтичні експреси” до Дня закоханих

На пасажирів чекає атмосферна подорож у вагонах класу "люкс" під тягою справжнього паровоза.

Захотів випити — отримає до 10 років

У Дніпровському районі столиці 33-річний чоловік вчинив відкрите викрадення алкоголю, попри спроби персоналу його зупинити.

У Києві провели всеукраїнський турнір з бальних танців

7 та 8 лютого у Києві відбувся всеукраїнський турнір зі спортивних бальних танців Freedom to People.

Поділитися

«Київзеленбуд» збирається висадити у 2017 році рекордну кількість квітів – 13 млн. та встановити до Євробачення 10 квіткових панно. Про це заявив перший заступник генерального директора комунального об’єднання «Київзеленбуд» Євген Кугук.

“Цього року ми плануємо висадити рекордну кількість квітів – 13 млн, з яких 5 млн будуть висаджені у весняний період. Щойно дозволить температурний режим, так і розпочинаємо висадку квіткової розсади», – сказав Євген Кугук.

А в рамках підготовки до проведення  пісенного конкурсу «Євробачення-2017» у столиці створять 10 квіткових панно. «Ми плануємо облаштувати вертикальне озеленення, а також встановити 10 панно на в’їздах до міста», – повідомив він.