До кінця березня закриваються усі театри, кінотеатри та концертні зали

Читайте також

Винайшли у Києві: користуються десятки мільйонів

Пропонуємо вашій увазі світові винаходи киян, якими сьогодні користуються десятки мільйонів.

Біля будівлі КМДА з”явився “Трон переможця”

Артінсталяція створена, аби поінформувати про проєкт «Територіальна оборона неба» та збирати кошти на бойові дрони.

“Анастасія” – новий захоплюючий сингл від молодого українського співака Volkanov

Пісня «Анастасія» - це присвята одному з найпоширеніших і найпопулярніших жіночих імен. Улюбленець жіночих сердець, співак і композитор Volkanov, сьогодні представляє нову музичну премʼєру «Анастасія».

До Всесвітнього дня вишиванки у Києві оголосили переможців конкурсу #FashionПРОРИВ

До Всесвітнього дня вишиванки у Києві оголосили переможців конкурсу #FashionПРОРИВ, який щорічно проводить Fashion Globus Ukraine та Асоціація швейних училищ України.

Поділитися

З 12 березня Департамент культури КМДА вводить обмеження на проведення масових заходів. Рішення прийняте для запобігання поширення нової коронавірусної інфекції в Києві.

«На сьогодні головним є убезпечити киян від розповсюдження інфекції, тому, з огляду на світовий досвід, тимчасово зупиняємо роботу закладів культури, а саме: театрів, кінотеатрів та концертних закладів у столиці. У Києві не було виявлено жодного випадку захворювання і важливо не допустити появи вірусу та попередити його можливе поширення. Ми переконливо просимо киян дотримуватися правил особистої гігієни, а також, за можливості, якомога менше перебувати в місцях великого скупчення людей. Ситуація в Києві знаходиться під контролем, здоров’я і безпека киян – перш за все, тому жодної паніки», – заявила директорка Департаменту культури Діана Попова.

Окрім того, зупинять свою роботу мистецькі заклади освіти, що знаходяться в підпорядкуванні Департаменту культури.

Нагадаємо, що для недопущення розповсюдження коронавірусу столиця запроваджує протиепідемічні заходи та обмеження, що діятимуть попередньо до кінця березня.