До опалювального сезону замінили 24 км найбільш зношених тепломереж

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» замінило майже 24 км пошкоджених теплових мереж, готуючись до опалювального сезону. Це найбільш вразливі ділянки трубопроводів, що могли б спричини серйозні аварії під час опалювального сезону. Про це під час засідання Колегії Київської міської державної адміністрації заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«За період підготовки до опалювального сезону, із травня, у столиці ліквідували понад 5 тисяч пошкоджень теплових мереж, замінили 24 км найбільш зношених ділянок. Найбільшу кількість замінено у центральних районах – Печерському, Шевченківському, а також Подільському й Оболонському районах, де ми маємо найвищий рівень аварійності», – сказав Петро Пантелеєв.

Також проведені щорічні технічно необхідні роботи на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і заводі «Енергія», зокрема, виконаний ремонт трансформаторів, генераторів, турбін, котлів, а також трубопроводах і насосах теплових мереж. Відремонтовані 3 енергоблоки 250 МВт, 1 енергоблок 100 МВт, водогрійний котел.

За його словами, виконання цих робіт забезпечить більш стабільне входження в опалювальний сезон.