Ексдепутат КМДА просить та ще й погрожує

Читайте також

На Київщині виявили масову загибель бджіл

Пасічники у Білоцерківському районі Київщини виявили масову загибель бджіл. 

Станція метро “Лук’янівська” вп’яте постраждала через російську атаку

Цієї ночі під час російської атаки вже вп’яте зазнала пошкоджень станція «Лук’янівська».

Рятувальники витягли живого кота з-під завалів

Посеред трагедії масованого обстрілу Києва 24 квітня сталася зворушлива подія

Центральний палац одружень у Києві зазнав пошкоджень

Центральний палац одружень у Києві зазнав пошкоджень внаслідок нічної ракетної атаки, що сталася 24 квітня.

Ціна пішла вгору

В Україні цього тижня спостерігається зростання цін на моркву.

Поділитися

Колишній депутат Київської міської ради Денис Комарницький, якого НАБУ підозрює в організації групи, що займалась масштабним присвоєнням комерційно привабливої землі в Києві, незаконно перетнув кордон із Румунією і поселився у Відні. При цьому ексдепутат відкидає всі звинувачення правоохоронних органів та називає їх «дурницями», йдеться в розслідуванні «Української правди».

Стало відомо, як одіозний колишній “смотрящий” за Києвом втік за кордон, а також про те, що у Австрії він вже попросив про притулок, який надає йому низку важливих у його стані переваг.

За інформацією джерел видання в правоохоронних органах, спочатку Денис Комарницький певний час переховувався від слідства у Києві, згодом у Київській області, а 16 лютого опинився у Румунії При цьому офіційно він не перетинав ані  український, ані румунські кордони.

Ексдепутат Комарницький перетнув кордон за сприяння закарпатських  поліцейських

«Протягом місяця НАБУ докладало неабияких зусиль, щоб встановити чи переховується Комарницький від слідства в Україні, чи за давньою українською традицією “розчинився” крізь український кордон. Авжеж, не без допомоги третіх осіб», – йдеться у матеріалі.

Зокрема,  за даними співрозмовників видання, наразі правоохоронці перевіряють причетності до втечі Комарницького за кордон прикордонників, правоохоронців та  представників розвідки.

Колишній “смотрящий” за будівельною, земельною й дозвільною галузями у Києві, Денис Комарницький, просить у Відні політичного притулку. Якщо він його отримає (що досить нескладно для вихідців з України через війну), то зможе розраховувати й на захист від депортації до Києва – тобто виключить найгірший для себе сценарій подій.

Спілкуватись із журналістом «УП» Михайлом  Ткачем Комарницький відмовився, звинувативши його у шпигунстві. При цьому розслідування НАБУ та записи в його офісі він назвав «фейковими новинами» й заявив про політичне переслідування.

Комарницький Денис

«Це все дурниці», – сказав Комарницький на пряме запитання, чи корумпував він столичних чиновників.

Згодом підозрюваний запропонував зустрітися із журналістами для надання коментарів у належний спосіб, але пізніше відмовився від зустрічі та надавав лише письмові коментарі.

У відповідях журналістам Комарницький звинуватив правоохоронні органи у заангажованості та заявив, що його діяльність як адвоката та політичного радника обмежується консультаціями і правовою підтримкою клієнтів.

Врешті, після виходу матеріалу «Української правди» Денис Комарницький у своєму Telegram-каналі заявив, що на нього «хочуть повісити всю корупцію в Києві» та додав, що «познайомить із справжніми корупціонерами міста» читачів його каналу.

УП опублікувала схему втечі Дениса Комарницького – новини - портал новин  LB.ua

«Насамперед на вершині ієрархії знаходяться заступники мера числом 11, кожен з яких має свою сферу відповідальності і займається певними напрямами. Плюс ще один заступник мера – секретар Київради.

На другому ступені – директори та заступники глав 25 департаментів КМДА, кожен з яких також займається певним напрямом у місті.

Далі йдуть комунальні підприємства, об’єднання та корпорації. З них, з їхнього керівництва і йде корупція – по всіх щаблях і до самого верху.

Цей корупційний “організм” щодня працює, видаючи бюджет. Тому мене звинувачувати в тому, що роблять ці корупціонери, не варто. У вас не вийде зробити мене крайнім у цій історії – запам’ятайте це! Я зриваю з вас усі маски», – написав він.

Нагадаємо, 6 лютого НАБУ провело слідчі дії щодо бізнесмена Дениса Комарницького. Згодом Бюро повідомило, що спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою здійснює масштабну операцію «Чисте місто», спрямовану на викриття корупційних схем у Київській міській раді.

Комарницький Денис хто такий — чому втік з України, що робив у Києві, фото  - Телеграф

У межах цієї справи Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід для кількох фігурантів. Заступника голови КМДА Петра Оленича 7 лютого взяли під варту на два місяці із правом на заставу в розмірі 15 мільйонів гривень. А 21 лютого стало відомо, що він вийшов із СІЗО.

10 лютого з’явилася інформація, що Денис Комарницький намагався залишити Україну, після чого його оголосили в розшук. Щоправда, згодом з’ясувалося, що втекти він таки зміг. Як повідомив наш співрозмовник, кордон «смотрящому за Києвом» допомогли перетнути «представники прикордонної служби, а також — правоохоронних органів або спецслужб, яких він годував з руки». За даними ЗМІ, Комарницький перебуває в Австрії, а НАБУ готується оголосити його у міжнародний розшук.