Ексдиректор київського крематорію з кумом “наварили” 200 тисяч гривень на закупівлі урн

Читайте також

У Києві шахраї збирали донати від імені відомого Героя України

Шахраї створили низку фейкових акаунтів під іменем українського воїна і збирали донати нібито на підтримку ЗСУ.

НБУ не планує вводити купюри 2000 і 5000 грн

Національний банк України офіційно підтвердив, що не ухвалював жодних рішень щодо запровадження в обіг нових банкнот номіналом 2000 чи 5000 гривень.

Ризики для електротранспорту Києва

Повна зупинка метрополітену малоймовірна, але можливі тимчасові обмеження всього електротранспорту.

У жовтні ціни в Києві зросли на 1,4%: столиця випереджає країну

У жовтні кияни відчули помітне подорожчання продуктів і товарів першої необхідності.

Графіки відключень світла 17 листопада

Компанія ДТЕК опублікувала графіки погодинних відключень електроенергії на 17 листопада для Києва та Київської області.

Поділитися

Колишній директор СКП “Київський крематорій” та його спільники завдали столичному бюджету збитків на 200 000 гривень під час закупівлі урн для праху загиблих військових за завищеними цінами.

Про це 6 серпня повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

В умовах воєнного стану службові особи ритуальної служби та їхні співучасники незаконно заволоділи державними коштами під час закупівлі урн для праху загиблих учасників бойових дій.

У рамках досудового розслідування було встановлено, що колишній директор ритуальної служби Спеціалізованого комбінату підприємств “Київський крематорій” домовився з фізичною особою-підприємцем, який посадовцю є кумом, та ще однією особою про закупівлю урн для праху загиблих учасників бойових дій за завищеними цінами.

Так, вказаний підприємець здійснював поставку урн для праху з 2020 року за ціною 200 грн за штуку. Проте, з початком широкомасштабного вторгнення на територію Київської області збройних сил російської федерації, в 2022 році ціна на зазначені урни у цього підприємця необґрунтовано зросла до 800 гривень за штуку.

Як наслідок, співучасники в період 2022-2023 років заволоділи бюджетними коштами на суму більше 200 тисяч гривень. Це різниця, на яку завищено реальну вартість закуплених у підприємця урн, підтверджена судовими експертизами.

За принципової позиції прокурорів Київської міської прокуратури обвинуваченими відшкодовано в повному обсязі завдані збитки шляхом перерахування коштів на рахунок Київської міської ради. Обвинувальний акт щодо вказаних осіб скеровано до суду для розгляду по суті.