Другий законопроєкт пропонує змінити Кодекс України про адміністративні правопорушення. Йдеться про покарання за порушення правил користування електросамокатами та іншими подібними засобами пересування.

Ініціаторами документів стали Анна Скороход, Людмила Марченко, Георгій Мазурашу та Микола Тищенко. Обидва проєкти зараз перебувають на опрацюванні.

За перше порушення пропонують штраф у 1700 грн. За повторне — 3400 грн і конфіскацію електротранспорту, а за третє — 17 000 грн, конфіскацію траспортного засобу та виправні роботи.