Family Day – у парку Перемога 20 травня

Читайте також

Київщина готує «м’якші» відключення: когенерація, імпорт і вимкнена реклама

Київська область входить у найскладніший опалювальний сезон за всі роки.

Київська ОВА вжила заходів після аварійного відключення ЖК

Голова Київської ОВА Микола Калашник детально описав ситуацію з відсутністю електропостачання в ЖК «Європейське Містечко» (село Крюківщина) 6-7 грудня

Графіки відключень світла у Києві на 9 грудня

У вівторок, 9 грудня, у Києві діятимуть графіки відключень, при цьому для деяких підчерг світла може не бути до 4 разів за добу до 12 годин.

З 9 до 14 грудня у Києві відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

She Congress 2025: історії рішучості жінок, що змінюють бізнес

17 грудня 2025 року в Києві SHE Congress 2025 під егідою WoMo об’єднає власниць бізнесу, керівниць, медійниць, культурних діячок і волонтерок.

Поділитися

20 травня та 2 вересня в парку культури та відпочинку «Перемога» вже вшосте пройде сімейний фестиваль «Family Day». Таку ініціативу проведення змістовного дозвілля киян і гостей столиці підтримано відповідним розпорядженням КМДА.

Так, для гостей фестивалю передбачено чимало розваг і сюрпризів: ярмарок, ігри та вистави, майстер-класи як для дітей, так і для дорослих, зона здоров’я та активні види спорту, конкурси та подарунки.  Триватиме фестиваль із 10:00 до 20:00. Вхід безкоштовний.

Як йдеться у розпорядженні, проведення цього заходу не потребує додаткових фінансових витрат із міського бюджету, адже проводиться повністю за рахунок організаторів.