Family Day – у парку Перемога 20 травня

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

20 травня та 2 вересня в парку культури та відпочинку «Перемога» вже вшосте пройде сімейний фестиваль «Family Day». Таку ініціативу проведення змістовного дозвілля киян і гостей столиці підтримано відповідним розпорядженням КМДА.

Так, для гостей фестивалю передбачено чимало розваг і сюрпризів: ярмарок, ігри та вистави, майстер-класи як для дітей, так і для дорослих, зона здоров’я та активні види спорту, конкурси та подарунки.  Триватиме фестиваль із 10:00 до 20:00. Вхід безкоштовний.

Як йдеться у розпорядженні, проведення цього заходу не потребує додаткових фінансових витрат із міського бюджету, адже проводиться повністю за рахунок організаторів.