Female Freedom Forum 2024 ㅡ масштабний благодійний форум у Києві про інвестиції, реалізацію, бізнес та особистий бренд

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Female Freedom Forum — другий український форум для жінок, які будують особистий бренд, розвивають власний бізнес та цікавляться інвестиціями у надійні фінансові інструменти. Захід організовує навчальний центр «Біржовий університет» 23 березня 2024 року у КВЦ «Парковий».

Головне завдання Female Freedom Forum 2024 一 показати простим українкам, що сьогодні кожному важливо інвестувати у свій розвиток, у свою країну та у перевірені фінансові інструменти задля підвищення рівня життя та забезпечення собі капіталу для життя на пенсії.

Зі сцени форуму досвідом, порадами, енергетикою будуть ділитися продюсерка Ірина Горова, СЕО izibank Анна Тігіпко, адвокатка та інфлюєнсерка Інна Мірошниченко, авторка проєкту «Zemliachky. Ukrainian Front» Ксенія Драганюк, експертка з голосу Дар’я Мос, спеціалістка HAYAT ESTATE Юлія Шевелєва, експертки з фондового ринку Олеся Твердохліб, Юлія Баткалова, Тетяна Боримська та інші.

Ви почуєте, дізнаєтеся та зрозумієте:

як інвесторам вдалося заробити на цінних паперах у 2023 році;
як поєднувати у собі кілька ролей: матері, підприємиці, лідерки думок;
як накопичити фінансову подушку для дитини;
як правильно розвивати особистий бренд;
як масштабувати свою справу на весь світ;
як інвестувати у своє майбутнє через підтримку ЗСУ та України.

Вартість входу на подію ㅡ донат 500 гривень. Всі зібрані кошти перерахують на підтримку жінок, що служать у Силах оборони України через благодійний фонд «Zemliachky. Ukrainian Front».

Забронювати місце для участі в конференції можете за посиланням: buniversity.kiev.ua

Кількість місць обмежена!

Місце проведення заходу: КВЦ «Парковий», місто Київ

Адреса: Паркова дорога, 16а

Дата: 23.03.2024

Час початку заходу: 11:00