Філарет освятить воду в Гідропарку

19 січня о 14:00 відбудеться чин освячення дніпрових вод біля каплиці на честь Хрещення Господнього (острів Передмістна слобідка, він же Гідропарк, 1).

Як інформує Департамент культури КМДА, чин освячення води за відповідними регламентованими і встановленими канонами здійснить предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Гарний настрій присутнім даруватиме Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня».

«На Хрещення Господнє вода набуває особливого значення – вона стає цілющою та заряджає здоров’ям на наступний рік. Закликаємо киян і гостей столиці освячуючись водою відповідально ставитись до свого життя та здоров’я та не занурюватися у воду в необладнаних для цього місцях, без присутності представників Служби порятунку і медичних працівників», – повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

Як відомо, Хрещення Господнє – третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католики відзначають щороку 19 січня. У народі це свято називають – Йордан, Водохреще. Із Хрещенням Господнім пов’язують хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Вважається, що на Водохреще вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх упродовж року, лікуючи тілесні та духовні хвороби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне