Французькі пивні традиції: класичні закуски до хмільного напою

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Франція відома як виробник високоякісних вин, тихих та ігристих. Винні традиції в країні глибокі, філософські, культурні та духовні. І небагато іноземців знають, що не менш улюбленим французами алкогольним напоєм є пиво.

І хоч Франція не є таким великим європейським виробником пива, як Німеччина або Бельгія, в цій країні є свої цікаві рецепти напою і правила його вживання. Наприклад, як закуску до хмільного заведено подавати оливки і маслини, смажені гриби і пиріг з беконом. Пропонуємо дізнатися більше про пивні традиції Франції.

Історія французького пивоваріння

Історія пивоваріння у Франції налічує сотні років. Галли, кельтські предки французів, варили пиво ще до того, як римляни ввели виноградарство. Вони готували сусло з ячменю, зброджуючи його дикими дріжджами.

Пивоваріння розвивалося і з приходом християнства в середні віки. Ченці в монастирях почали варити вишуканіші версії пива, як для власного споживання, так і як джерело доходу – пиво постачали на подвір’я місцевих феодалів за винагороду.

У XIX столітті пиво стало національним напоєм. Частково це було пов’язано зі зростанням індустріалізації та розвитком пивоварної промисловості. Французькі пивовари почали експериментувати з новими стилями і смаками, що призвело до створення унікальних сортів пива, явно французьких.

Сьогодні рух крафтового пива штурмом захопив Францію. Невеликі незалежні пивоварні з’явилися по всій країні, виробляючи унікальні та інноваційні сорти. Пивовари експериментують з новими смаками та інгредієнтами, як-от фрукти, кава і шоколад, щоб створити одночасно смачний і самобутній продукт. І хоча вино, як і раніше, залишається найпопулярнішим алкогольним напоєм у Франції, пиво завойовує все більшу популярність серед молоді, що призводить до зростання інтересу до пивного туризму.

Із чим п’ють пиво у Франції

Залежно від часу доби, до пива можуть подати як легкі закуски, так і ситні страви. Традиційно хмільний напій супроводжують:

  1. мариновані оливки;
  2. сири, такі як брі, камамбер;
  3. шинка;
  4. копчена курка;
  5. морепродукти.

Усі ці делікатеси подають як холодні закуски. Якщо ви плануєте пивну вечірку у французькому стилі, купити ці продукти вигідно можна в маркеті Маудау. Пиво за вечерею французи закушують пирогами з відкритим верхом з начинкою з сиру, яєць, бекону і риби. Добре з пінним напоєм поєднується смажена курка з часником і зеленню. Але вершиною гастрономічного мистецтва французи називають поєднання пива і Moules Frites – мідій, поданих із картоплею фрі.

З незвичних традицій – закушувати пиво фруктами, як-от диня і виноград, або смаженими печерицями, приготованими у фритюрі до рум’яної скоринки.