Головний рабин Києва отримав грамоту

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Головний рабин Києва Йонатан Маркович отримав грамоту подяки від Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка — вищого військового навчального закладу України.

Про це повідомив ізраїльський військовий оглядач Ігаль Левін.

Головний рабин Києва уже роками читає лекції та проводить зустрічі для українських офіцерів та вищого командного складу на тему єврейських традицій та їх дотримання в українській армії (для українських солдатів-євреїв).

“Також на його лекціях, на яких бувають офіцери від молодших чинів до полковників та генералів, українські командири розбирають питання, пов’язані з морально-етичними законами Святого Письма, а також як застосовувати цю етику в умовах війни”, – зазначив Ігаль Левін.