Гуляв у комендантську годину та ще й з пістолетом

Читайте також

У Києві відбувся відкритий заплив 1km by Crazy Challenge

Проєкт Crazy Challenge успішно відкрив зимовий сезон 7 грудня у басейні "Планета Спорт" змаганнями на дистанції 1 км, які зібрали 84 учасники.

ДТЕК у Києві переніс повітряні високовольтні мережі під землю

Підземне кабелювання є сучасною технологічною практикою, яка має значні переваги для міської інфраструктури і може захистити від повітряних обстрілів.

Оприлюднено графіки відключень для Києва на середу

У Києві в середу, 10 грудня, триватимуть вимушені відключення електроенергії, спричинені наслідками російських обстрілів.

У Києві знайдено мертвим сина космонавта Каденюка

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ — умисне вбивство.

Київщина готує «м’якші» відключення: когенерація, імпорт і вимкнена реклама

Київська область входить у найскладніший опалювальний сезон за всі роки.

Поділитися

Правоохоронці помітили підозрілого киянина вночі у Дніпровському районі. Він перебував на вулиці у комендантську годину (з 23:00 – до 05:00). Порушника зупинили та влаштували йому допит.

Під час спілкування він дивно себе поводив і хвилювався. З цієї причини правоохоронці провели поверхневу перевірку і неочікувано виявили небезпечний предмет — пістолет. Порушника затримали на місці та викликали слідчо-оперативну групу.