Coca-Cola dan Oswitoria mengumumkan peluncuran nasional program pengembangan generasi muda yang rentan secara sosial

Baca juga

Warga Kyivan sangat menderita akibat gigitan nyamuk. Apa yang harus saya lakukan?

Di Kyiv, terdapat invasi pengusir hama yang menggigit orang dengan menyakitkan, yang menyebabkan gatal, bengkak, dan reaksi alergi. Inilah yang perlu Anda ketahui.

Tingkat bahaya kebakaran yang luar biasa masih terjadi di ibu kota

Kami ingatkan, di ibu kota, pada masa darurat militer, dilarang mengunjungi hutan dan kawasan taman hutan di luar batas kawasan pemukiman.

Di Kyiv, mereka tidak bisa membeli detektor logam seharga 40 juta

Selama melakukan studi analitis, para ahli Biro mengidentifikasi sejumlah risiko yang dapat mempengaruhi efektivitas pengeluaran dana anggaran.

Nazi Rusia menembakkan roket pada 8 Mei

Mereka tidak memikirkan tanggal 8 Mei di Rusia masa Putin, tempat lahirnya Nazi baru. Mereka kembali melakukan serangan roket besar-besaran ke Kyiv dan kota-kota Ukraina lainnya.

Kapan pekerjaan renovasi di stasiun metro Demiivska akan berakhir?

Pada November 2023, retakan muncul di lintasan sepanjang 14 meter antara "Lybidska" dan "Demiivska". Pada bulan Desember, lokasi tersebut mulai dibanjiri.

untuk berbagi

Компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та громадська спілка «Освіторія» повідомили про вихід Програми розвитку соціально незахищеної молоді на національний рівень. Протягом 2016/2017 навчального року програма буде реалізована у 5 областях України — Донецькій, Вінницькій, Кіровоградській, Львівській та Закарпатській.

Запуск Програми відбувся минулого року, коли в центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» у м.Святогірську (Донецька обл.) був запроваджений освітній проект iLearn, створений для системної підготовки учнів 11 класу до успішної здачі ЗНО. Онлайн-курси iLearn відповідають програмі ЗНО та містять відеолекції, комп’ютерні тести, матеріали для самопідготовки та вебінари з лекціями викладачів вишів. Програма iLearn дозволила значно збільшити кількість випускників «Смарагдового міста», які вступили до вузів чи технікумів — 52% учасників програми сьогодні стали студентами.

Організатори та учасники програми

У 2016 році компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» відкрила 8 комп’ютерних класів у школах- інтернатах, які долучилися до програми, і забезпечила випускників технічною базою для підготовки. На першому етапі громадська спілка «Освіторія» планує охопити 5 інтернатів курсом iLearn. «Кока-Кола в Україні послідовно реалізовує стратегію допомоги соціально незахищеній молоді. Даний проект спрямовано на створення передумов для отримання кращої освіти та гідного працевлаштування для майбутніх випускників шкіл-інтернатів та сиротинців.

“Ми ставимо перед собою доволі амбітну мету: до 2020 року допомогти 25-ти тисячам соціально незахищених юнаків і дівчат отримати краще майбутнє», — підкреслив Андрій Бублик, Директор із зв’язків з громадськістю та державними установами компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна». Впроваджуючи комплексний підхід, організатори подбали про те, щоб зацікавити дітей і допомогти їм легше пройти процес навчання. Випускники спершу отримують всю необхідну інформацію про ЗНО, умови вступу і навчання у різних закладах, а також популярність спеціальностей та їх попит на ринку праці. Перш ніж розпочати опанування предметів, випускники проходять тестування для виявлення особистісних здібностей кожного, щоб визначитися з напрямом майбутньої професії. Частиною програми є також персональні консультації з психологом, тренінги з мотивації. «Ми працюємо з молоддю, яка має найменші шанси, створюємо можливості і даємо практичні сучасні інструменти для тиx, хто готовий навчатися. Спільними зусиллями разом з партнерами, керівництвом шкіл-інтернатів ми допомагаємо талановитим учням з інтернатів, дитячих будинків та малозабезпечених сімей отримати академічні знання для успішного складання ЗНО і вступу на бюджетну форму навчання», — зазначила Зоя Литвин, Голова громадської спілки «Освіторія».

До речі, про Громадську спілку «ОСВІТОРІЯ». «Освіторія» — це неприбуткова громадська спілка, метою якої є розвиток та реформування освіти в Україні. «Освіторія» прагне підняти сучасну українську освіту на міжнародний рівень, створити можливості для навчання дітей за передовими стандартами та поєднати кращі вітчизняні традиції викладання з найсучаснішими міжнародними освітніми техніками та інноваціями. Метою «Освіторії» є розбудова освітньої галузі. Цьому сприяє широка направленість її ініціатив: створення шкіл, впровадження благодійних освітніх проектів, таких як iLearn та «Перша професія», підвищення кваліфікації українських вчителів, співпраця з урядовими установами, залучення до освітніх програм іноземних фахівців. У співпраці з іноземними та міжнародними організаціями «Освіторія» впроваджує нові технології та методи освіти, щоб надати українським педагогам можливість професійного розвитку, забезпечити їх освітніми інструментами нового покоління. Для отримання більш детальної інформації завітайте на http://osvitoria.org/.

iLearn — це всеукраїнський освітній соціальний проект громадської спілки «Освіторія» та команди Enactus КНЕУ, створений за підтримки K.Fund. Мета відкритої онлайн-платформи — допомогти талановитим учням з інтернатів, дитячих будинків та дітям з малозабезпечених сімей отримати академічні знання для успішного складання ЗНО. Курси iLearn відповідають програмі ЗНО та містять відеолекції, тести, матеріали до самопідготовки та вебінари з викладачами. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці iLearn http://ilearn.org.ua