Di Opera Nasional "La Traviata" oleh Verdi dan balet "Lady with Camellias"

Baca juga

Warga Kyiv diperingatkan bahwa jalanan di ibu kota akan lebih gelap

Di ibu kota, mereka memutuskan untuk mengurangi kecerahan semua lampu jalan. Pemerintah lokal...

Mereka akan melepaskan tangan mereka!

Di Kyiv, pengacau menghancurkan benda seni terkenal "Tangan" di Pejazhka.

Hidangan masakan Ukraina yang hampir terlupakan

Ini adalah kue sederhana yang dibuat dari adonan segar di atas telur dan whey atau buttermilk. Adonan untuk vergun dibuat dalam bentuk kue tipis, dipotong menjadi persegi panjang atau belah ketupat, di mana sayatan bagian dalam dibuat. Kemudian bagian dalam potongannya dipelintir satu atau dua kali dan digoreng dengan minyak mendidih hingga berwarna keemasan. Vergun disiapkan oleh gadis-gadis di pesta malam, ibu rumah tangga untuk penyanyi, bidan untuk cucu.

Bagaimana Anda bisa terbang seharga 850 hryvnia

Warga Ukraina diberi tahu berapa denda yang akan mereka terima jika menyeberang jalan dengan kendaraan non-zebra.

Valery Zaluzhny dan Lina Kostenko adalah warga kehormatan Kyiv

Dewan Kota Kyiv memilih untuk menganugerahkan gelar Warga Negara Kehormatan...

untuk berbagi

Поринути в епоху Олександра Дюма і його «Дами з камеліями» можна буде, відвідавши й однойменний балет, і оперу «Травіата».

Traviata

Коли «Травіата» вперше була виконана 6 березня 1853 в Венеції, це був відвертий провал. Опера не сподобалася а ні критикам, а ні публіці. Велика проблема виникла зі співачками: занадто пишною була героїня, що вмирає від сухот, і всі вважали, що це жарт. Іншою проблемою були костюми: опера виконувалася в сучасному одязі, що також було незвично. У більш пізньому виконанні все це було змінено. І ось тоді опера здобула успіх в Італії. Широка публіка полюбила її – і в Європі, і в Америці. Хоча критики вважали, що історія ця «огидна, жахлива й аморальна». Сьогодні ця опера, що стала на сто шістдесят років старшою, одна з найпопулярніших і займає перше місце серед всіх виконуваних у світі опер.

Лібрето до опери написав Франческо П’яве, в основу якого була покладена п’єса Олександра Дюма-сина «Дама з камеліями», заснована, у свою чергу, на напівавтобіографічному романі. Прототипом головної героїні роману була реальна жінка, паризька куртизанка Марі Дюплессі, що жила в першій половині XIX століття, і в яку був закоханий молодший Дюма.

Олександр Дюма-син після знайомства з оперою «Травіата» сказав, що вже через 50 років ніхто не згадав би твір «Дама з камеліями», але завдяки Верді він став безсмертним.

Nastya Shevchenko Wanita dengan bunga kamelia

Історію про знамениту куртизанку покладено не тільки в основу опери, але й балету «Дама з камеліями». Так 23 червня відомий сюжет буде представлений балетною трупою. Хореографію здійснила художній керівник балетної трупи театру Аніко Рехвіашвілі на музику Л. Бетховена, Й. Брамса, І. Пахельбеля, Г. Форе, Е. Елгара, І. Стравінського. Головну партію виконає Анастасія Шевченко, яка настільки співпереживає своїй героїні, що не може стримати сльози навіть під час танцю.