Євробачення-2017 пройде в МВЦ на Лівому березі у Києві

Читайте також

Графік роботи столичної підземки на святкові дні

Київський метрополітен працюватиме 25 грудня, 31 грудня та 1 січня у звичайному режимі — з 5:30-6:00 до 23:00 щодня, повідомили в Київському метрополітені.

Графіки відключень у Києві найближчим часом не скасують

У столиці відключення більш довготривалі, ніж в деяких областях України не спроста.

На 12 грудня в Київській області знову запроваджено посилені погодинні відключення електроенергії

У четвер, 12 грудня, в Києві та області діятимуть посилені погодинні графіки відключень електроенергії.

Жадан і Собаки: Великий збір-концерт у Жовтневому Палаці

Цей вечір стане простором світла, спокою та потужної української музики, а головною метою є старт нового збору на потреби Корпусу Хартія

Новорічний джаз-концерт «РІЗДВО У СТИЛІ ДЖАЗ»

«РІЗДВО У СТИЛІ ДЖАЗ» — перший в Україні джазовий концерт Нового 2026 року, присвячений різдвяній музиці у яскравих джазових аранжуваннях

Поділитися

Оргкомітет з підготовки та проведення Євробачення-2017 нарешті назвав місто, яке буде проводити пісенний конкурс в Україні. З великою перевагою виграв Київ. Конкурс відбудеться в столичному МВЦ на Лівому березі.

За столицю віддали свої голоси 19 представників оргкомітету, головний конкурент Одеса отримала два голоси, натомість ще один фіналіст – Дніпро – не тримав жодного.

Спочатку за право приймати конкурс боролися шість українських міст – Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків та Херсон. Після першого етапу відбору у фінал потрапили Дніпро, Одеса та Київ.

Дніпро поступилося Києву головним чином через брак готелів. Натомість проблемою Одеси – стала неремонтована злітна смуга місцевого аеропорту, вважає міністр культури Євген Нищук. Зрештою, вагомим фактором у виборі переможця було безпекове питання: близькість Одеси до Придністров’я, а Дніпра до лінії зіткнення на фронті додали ваги Києву, повідомляє Радіо Свобода.

Конкурс планують провести на Лівому березі – у Міжнародному виставковому центрі. Тому одне з завдань міста: налагодити транспортне сполучення між правим і лівим берегом.

«Розгрузити Дніпровський міст, тим самим поєднати приємне з корисним можна, запровадивши річкові трамваї, які потім залишаться для Києва назавжди», – говорить Нищук.

На проведення пісенного конкурсу київська влада готова витратити 200 мільйонів гривень, та близько мільярда – на побудову інфраструктури.