Євробачення-2017 у Києві може стати рекордним за кількістю глядачів

Євробачення-2017 може стати рекордним за кількістю глядачів у разі його проведення на київському НСК Олімпійський, заявив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. За попередніми розрахунками, стадіон зможе вмістити більше 40 тисяч глядачів.

НСК Олімпійський знаходиться у відмінному стані після масштабної реконструкції, проведеної в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. Стадіон підходить заявленим вимогам безпеки і має максимальний огляд з усіх посадочних місць.

Прийняти гостей Євробачення стадіон зможе після того, як буде зведений купол арени. З цим питанням керівництво арени вже звернулося в німецьку проектну компанію, яка займалася дахом стадіону. Вони підтвердили, що це технічно можливо, і чекають на технічне завдання для визначення вартості і термінів робіт.

“Я вірю і переконаний, що Україна може гідно і на найвищому рівні прийняти Євробачення – 2017. Ми зобов’язані це зробити, це також наш моральний обов’язок перед феноменальною Джамалою. Тут справа, навіть, не у грошах – це питання міжнародного престижу держави, нашої туристичної привабливості. Це питання боротьби за наше позитивне сприйняття у світі. Це наш шанс твердо заявити і показати, що Україна – це Європа!” – заявив Жданов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне