Інспектори вручили 705 приписів за неприбраний сніг

Протягом доби 11 грудня зусиллями інспекторів з благоустрою у Києві надано 705 приписів і складено 64 протоколи за неприбраний сніг та кригу. Про це повідомили в Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

Звертаємо увагу, що за стан території та подолання наслідків снігопаду разом із міськими комунальними службами відповідають і приватні власники або орендарі.

Протягом доби якість прибирання наслідків снігопаду та ожеледі перевіряли понад 80 районних інспекторів та інспекторів КП «Київблагоустрій». Найбільше приписів було надано підприємствам та фізичним особам, які відповідальні за прибирання на територіях міста, вручили інспектори у Деснянському, Голосіївському та Печерському районах.

У разі ігнорування приписів з вимогою навести лад на території, особливо в період снігопадів та ожеледиці, коли існує ризик травмування перехожих, інспектори з благоустрою складають протокол про адміністративне правопорушення. Складений протокол стає підставою для подальшого накладення штрафу – для фізичних осіб він може сягати 1360 гривень, для юридичних – 1700 гривень.

Одна відповідь до “Інспектори вручили 705 приписів за неприбраний сніг”

  1. Вася :

    Вот сволочи! Чужими руками снег убирают а скажут что они сами убрали. так за это еще и бабки снимут себе…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне