Intersport Ukraine Run – 10 вересня на Хрещатику

Читайте також

У «Дії» з’явилася нова військова облігація — «Феодосія»

Відсьогодні в застосунку «Дія» стала доступною для придбання нова військова облігація з назвою кримського міста.

«Ми не можемо пересувати ноги кожному меру»: Зеленський розкритикував підготовку Києва до зими

Президент Володимир Зеленський висловив незадоволення темпами підготовки столиці до опалювального сезону та запропонував залучити Олександра Кубракова для допомоги міській владі.

У Києві псевдоворожки ошукали дружин загиблих воїнів на 1,4 млн гривень

У столиці викрили групу шахрайок, які під виглядом «магічної допомоги» виманювали великі суми грошей у людей, що перебувають у вразливому стані.

Схеми на «Укрзалізниці»: квитки по 500 євро та штучний дефіцит

Правоохоронці завершили розслідування масштабної корупційної схеми у виробничому підрозділі станції «Київ-Пасажирський».

Коли вимкнуть опалення у Києві

Київ пережив одну з найскладніших зим в історії.

Поділитися

У День фізичної культури і спорту в Україні 10 вересня на Хрещатику відбудеться спортивна подія – «Intersport Ukraine Run». Захід триватиме на ділянці між вул. Михайлівською та Богдана Хмельницького з 9:00 до 19:00.

У рамках заходу з 9:00 до 14:00 відбудуться змагання з бігу на дистанції: 10 км, 5 км, 2 км, 1 км, 500 м. Старт – о 10:00 на вул. Хрещатик, 36 (біля КМДА). На бігових стартах очікується близько 7,5 тисяч учасників – як професіоналів, так і любителів.

Окрім того, з 9:00 до 19:00 на головній вулиці Києва розгорнеться понад 20 спортивних локацій «Intersport Fest». Тут професіонали та любителі змагатимуться у таких видах спорту: баскетбол, сайклінг, StreetWorkOut, йога, кросфіт, велофристайл, TRX, бокс, український хортинг.

Під час проведення заходу передбачене обмеження руху транспорту.

Ініціатором проведення спортивної події виступала ГО «Бігова Україна» та Національний олімпійський комітет України.

Intersport Ukraine Run