Студентська еко-вечірка за участі бізнес-профі

Leggi anche

10 ricette per i principali dolci pasquali

La Pasqua è l'evento più importante dell'anno per i cristiani ortodossi, nonché la festività più significativa nel loro calendario.

A Kiev chiedono di limitare la durata del soggiorno dei soldati in guerra

Sul Maidan di Kiev i parenti dei soldati hanno organizzato un picchetto a sostegno dell'immediata adozione della legge sulle condizioni del servizio militare.

Klitschko ha annunciato la fase finale dei lavori sul ponte delle onde a Obolon

Il sindaco di Kiev Vitaly Klychko ha annunciato il completamento dei lavori sull'Obolon Wave Bridge e la trasformazione dell'isola di Obolon in una nuova area ricreativa con ponte pedonale, parcheggio e campi sportivi.

A Kiev le castagne fioriscono. Lo ha riferito il servizio stampa della KMDA

Anche il servizio stampa dell'Amministrazione statale della città di Kiev ha diffuso le foto. 

Una terribile malattia ha già raggiunto l'Ucraina

La febbre dengue, conosciuta anche come “malattia che rompe le ossa”, è un’infezione virale trasmessa attraverso le punture di zanzara. Si trova più spesso in aree con clima tropicale e subtropicale.

condividere

В Інституті журналістики КНУ ім. Шевченка відбулась еко-вечірка та благодійний ярмарок у рамках соціального корпоративного руху «Зелений інститут».

Як зробити Україну більш екологічною, а наше довколишнє середовище чистішим? Вирішенням подібних питань опікуються студенти Інституту журналістики КНУ ім. Шевченка. Студентський еколого-волонтерський проект «Зелений інститут» веде цю роботу з 2010 р. у партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Крона» та Групою компаній «Фокстрот». За роки реалізації проект дав старт не лише понад 20 благодійним акціям на користь ряду підшефних соціальних закладів (дитячий спецсанаторій “Барвінок” у м. Боярка, три дитбудинки у Києві, соціальний реабілітаційний центр “Ковчег”) та студентів КНУ ім. Шевченка – воїнів АТО, а й сприяв працевлаштуванню студентів за спеціальністю. Зібрано 6 тонн макулатури, розміщено 55 публікацій про проект у ЗМІ, відзнято 10 відеороликів про «Зелений інститут» та його проактивних студентів.

Подальший розвиток проекту потребував порад та настанов від професіоналів екологічної справи, які й були запрошені на студентську еко-вечірку, що відбулася 20 листопада в столичному Інституті журналістики.

Так, Анна ПОНІКАРЧУК, співзасновниця магазину Ozero в стилі «нуль відходів», порадила як боротися з труднощами в реалізації еко-ініціатив: «Найестетичніше в еко-стилі життя – це багаторазові пляшки та термо-чашки».

Ольга ЧЕРНЯВСЬКА, співзасновниця проекту “Україна без сміття”, продовжила цю думку: «Якщо ви зараз можете відмовитися від паперових стаканчиків, то відмовляйтесь. Якщо можете відмовитися від поліетиленових пакетів, відмовляйтеся. Це дуже серйозний крок до зовсім іншого навколишнього середовища, ніж зараз. Це мінус один поверх багатоповерхового полігону відходів. Наступний крок – це сортування сміття».

А Людмила ОСИПЧУК, президент компанії Let`s do it, прямо запросила «зелених» студентів до співпраці з сортування сміття. Вона вважає, що для таких великих закладів, як навчальні, – це чудовий шанс знизити забруднення середовища.

«У «Зеленого інституту» є реальні результати і перспективи. Причому не тільки екологічні, адже за допомогою проекту відбувається професіоналізація освіти. За час реалізації еко-проекту студенти організували 16 акцій зі збору макулатури, їх еко-майстерня не припиняла свою роботу жодного року. До проекту постійно залучаються нові студенти, які вигадують щось нове та живлять його власною відповідальністю та креативом», – поділилась своїми враженнями куратор проекту від ГК «Фокстрот» Алевтина БЕЛЕЦЬКА.

Досвід і кошти, отримані в ході «зелених» акцій, активісти й наділі спрямовуватимуть на допомогу дитячим соціальним закладам Київщини та студентам університету, що несуть військову службу на сході України.