«Італійський цирк» – від Кобзова

Відомий український цирковий діяч Микола Кобзов уперше демонструє в Києві  унікальне шоу — «Італійський цирк».

Спеціально для цього він об’їздив усю Європу в пошуку артистів. Разом вони розробили нову циркову програму за участю акробатів та трюкачів-іноземців.

Цього разу Кобзов побудував найбільший купол в історії цирку. Його розміри завбільшки як футбольне поле. Висота куполу — 18 метрів. Організатори привезли 310 тонн сучасного освітлювального обладнання для створення ще небачених в Україні та за її межами візуальних ефектів.

Розважають дітей смішні клоуни з Італії Тоні і Корадо. Під шатром влаштовують справжні польоти акробати та еквілібристи. Серед тварин можна зустріти шестиметрового африканського жирафа, тигрів, які вже підкорили Рим та величезних імператорських слонів.

Цікава анімаційна програма не залишить байдужими нікого. Цирк обіцяє незабутню зустріч із культовими персонажами найвідоміших блокбастерів. Аватар у повний зріст, Термінатор на своєму знаменитому мотоциклі, Людина-павук, Десіптікон-тигр, капітан Америка та величезний зелений Халк.

На малечу чекає зустріч із героями мультфільму «Міньйон» та їхім добрим лиходієм Грю. Також глядачам нададуть можливість заглянути в лабораторію, де приховують зіпсованих мінтернів.

Для найдопитливіших відкрився міні-музей усередині старовинного диліжанса. Тут можна розглянути клоунський реквізит із минулого століття, циркові костюми, афіші та художні картини, які розкривають професію клоуна і дозволяють подивитися на світ їхніми очима.

Ті, кого не вразить усе вище перераховане, зможуть відвідати виставку за мотивами фільму «Парк Юрського періоду»: побачити динозаврів у повний зріст, відчути себе археологом і на власні очі розглянути скелет динозавра.

Цирк розкинувся на території Sky Family Park.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне