קוקה קולה ואוסוטוריה הכריזו על השקה לאומית של תוכנית לפיתוח נוער פגיע חברתית

קרא גם

בני קייב סובלים באופן מסיבי מעקיצות מימדים. מה עליי לעשות?

בקייב יש פלישה של גמדים שנושכים אנשים בכאב, מה שמוביל לגירוד, נפיחות ותגובות אלרגיות. הנה מה שאתה צריך לדעת.

רמה יוצאת דופן של סכנת שריפה נותרה בבירה

נזכיר כי בבירה, בתקופת החוק הצבאי, אסור לבקר ביערות ובאזורי פארקי יער מחוץ לגבולות אזורי מגורים.

בקייב לא יכלו לקנות גלאי מתכות תמורת 40 מיליון

במהלך ביצוע מחקר אנליטי, מומחי הלשכה זיהו מספר סיכונים שעלולים להשפיע על האפקטיביות של הוצאת כספים תקציביים.

נאצים רוסים ירו רקטות ב-8 במאי

הם לא חושבים על ה-8 במאי ברוסיה של פוטין - ערש הנאצים החדשים. הם שוב ביצעו מתקפת רקטות מאסיבית על קייב וערים אחרות באוקראינה.

מתי יסתיימו התיקונים בתחנת המטרו דמייבסקה

בנובמבר 2023 הופיעו סדקים בקטע 14 מטר של המסלול בין "ליבידסקה" ל"דמייבסקה". בדצמבר החלו להציף את האתר.

לשתף

Компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та громадська спілка «Освіторія» повідомили про вихід Програми розвитку соціально незахищеної молоді на національний рівень. Протягом 2016/2017 навчального року програма буде реалізована у 5 областях України — Донецькій, Вінницькій, Кіровоградській, Львівській та Закарпатській.

Запуск Програми відбувся минулого року, коли в центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» у м.Святогірську (Донецька обл.) був запроваджений освітній проект iLearn, створений для системної підготовки учнів 11 класу до успішної здачі ЗНО. Онлайн-курси iLearn відповідають програмі ЗНО та містять відеолекції, комп’ютерні тести, матеріали для самопідготовки та вебінари з лекціями викладачів вишів. Програма iLearn дозволила значно збільшити кількість випускників «Смарагдового міста», які вступили до вузів чи технікумів — 52% учасників програми сьогодні стали студентами.

Організатори та учасники програми

У 2016 році компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» відкрила 8 комп’ютерних класів у школах- інтернатах, які долучилися до програми, і забезпечила випускників технічною базою для підготовки. На першому етапі громадська спілка «Освіторія» планує охопити 5 інтернатів курсом iLearn. «Кока-Кола в Україні послідовно реалізовує стратегію допомоги соціально незахищеній молоді. Даний проект спрямовано на створення передумов для отримання кращої освіти та гідного працевлаштування для майбутніх випускників шкіл-інтернатів та сиротинців.

“Ми ставимо перед собою доволі амбітну мету: до 2020 року допомогти 25-ти тисячам соціально незахищених юнаків і дівчат отримати краще майбутнє», — підкреслив Андрій Бублик, Директор із зв’язків з громадськістю та державними установами компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна». Впроваджуючи комплексний підхід, організатори подбали про те, щоб зацікавити дітей і допомогти їм легше пройти процес навчання. Випускники спершу отримують всю необхідну інформацію про ЗНО, умови вступу і навчання у різних закладах, а також популярність спеціальностей та їх попит на ринку праці. Перш ніж розпочати опанування предметів, випускники проходять тестування для виявлення особистісних здібностей кожного, щоб визначитися з напрямом майбутньої професії. Частиною програми є також персональні консультації з психологом, тренінги з мотивації. «Ми працюємо з молоддю, яка має найменші шанси, створюємо можливості і даємо практичні сучасні інструменти для тиx, хто готовий навчатися. Спільними зусиллями разом з партнерами, керівництвом шкіл-інтернатів ми допомагаємо талановитим учням з інтернатів, дитячих будинків та малозабезпечених сімей отримати академічні знання для успішного складання ЗНО і вступу на бюджетну форму навчання», — зазначила Зоя Литвин, Голова громадської спілки «Освіторія».

До речі, про Громадську спілку «ОСВІТОРІЯ». «Освіторія» — це неприбуткова громадська спілка, метою якої є розвиток та реформування освіти в Україні. «Освіторія» прагне підняти сучасну українську освіту на міжнародний рівень, створити можливості для навчання дітей за передовими стандартами та поєднати кращі вітчизняні традиції викладання з найсучаснішими міжнародними освітніми техніками та інноваціями. Метою «Освіторії» є розбудова освітньої галузі. Цьому сприяє широка направленість її ініціатив: створення шкіл, впровадження благодійних освітніх проектів, таких як iLearn та «Перша професія», підвищення кваліфікації українських вчителів, співпраця з урядовими установами, залучення до освітніх програм іноземних фахівців. У співпраці з іноземними та міжнародними організаціями «Освіторія» впроваджує нові технології та методи освіти, щоб надати українським педагогам можливість професійного розвитку, забезпечити їх освітніми інструментами нового покоління. Для отримання більш детальної інформації завітайте на http://osvitoria.org/.

iLearn — це всеукраїнський освітній соціальний проект громадської спілки «Освіторія» та команди Enactus КНЕУ, створений за підтримки K.Fund. Мета відкритої онлайн-платформи — допомогти талановитим учням з інтернатів, дитячих будинків та дітям з малозабезпечених сімей отримати академічні знання для успішного складання ЗНО. Курси iLearn відповідають програмі ЗНО та містять відеолекції, тести, матеріали до самопідготовки та вебінари з викладачами. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці iLearn http://ilearn.org.ua