Дрони будуть моніторити стан тепломереж у Києві

また読む

先週の地下鉄に関する興味深い事実

先週、4,8万人以上の乗客が首都地下鉄を利用し、そのうち1,2万人がその恩恵を受けました。

キエフで収賄精神科医が裁判へ

キエフ出身の46歳の男性は、リハビリテーション支援を提供する精神科の部長を務めていた際、自分が障害者であると結論づける根拠となる虚偽の公文書を作成・発行したとして組織的に賄賂を受け取った。

ポシュトヴァ・プロシャ地下鉄駅は基本的にすでに水上にある

地方自治体および地方執行機関の活動の有効性を監視および評価する最高議会臨時特別委員会の第2回会議が、戒厳令下のウクライナの首都キエフ市で開催された。

明日はキエフでの大規模なドナーデーです

1月XNUMX日、キエフのO.O.にちなんで名付けられた国立医科大学でドナーデーはボゴモレツで開催されます。ウクライナ国軍の軍隊のための採血はこの施設で行われる予定だ。同大学報道部がフェイスブックで報じた。

キエフでハッカーが拘束された

治安局は、ロシア諜報機関の利益のために情報破壊活動を行っていたキエフのボットファームを清算した。

共有する

У новому опалювальному сезоні КП «Київтеплоенерго» досліджуватиме тепломережі за допомогою аеромоніторингу. Його головне завдання — оперативне виявлення імовірних пошкоджень та «слабких місць» тепломереж, тепловтрат, моніторинг стану енергетичного обладнання. Про це повідомили у комунальному підприємстві.

моніторинг тепломереж

За допомогою тепловізора взимку та відеокамер у теплу пору року працівники дільниці з діагностики та аеромоніторингу «Київтеплоенерго» обстежуватимуть об’єкти теплового господарства столиці: виявлятимуть втрати теплоенергії і ймовірні витоки теплоносія, здійснюватимуть моніторинг стану димових труб котелень, градирень, теплотрас повітряного прокладання.

Результати аерообстежень із прив’язкою до джерел теплогенерації «Київтеплоенерго» вноситимуться у геоінформаційну систему тепломереж Києва. Спеціалісти «Київтеплоенерго» пройшли навчання та отримали сертифікати для управління системою повітряного моніторингу на базі Matrice 210V2.0. Це потужний дрон із тепловізором та відеокамерою.

無人機

Аеропідрозділ «Київтеплоенерго» не має аналогів у теплоенергетиці України. Однак дрони як інструмент досліджень стану підземних тепломереж вже довели свою ефективність у європейських містах із подібними до київської системами теплопостачання. Наприклад, датська компанія Hofor — водо-, тепло- та газопостачальник у Копенгагені — застосовує дрони для пошуку витоків теплоносія й пошкоджень із 2017 року. У Великобританії Ноттингемський муніципалітет у 2020 році одним із перших у країні використав технологію аеромоніторингу дронами, що дозволило оперативно виявити витоки теплоносія та тепловтрати. Дрони з тепловізорами наразі також успішно використовують міста Швеції для моніторингу роботи систем життєзабезпечення.

«У Києві одна з найбільших розгалужених та складних систем централізованого опалення в Європі. Вона була збудована понад півстоліття тому, і показники зношеності досягають 80%. Замінити 2,7 тис. км мереж за рік чи два неможливо. Минулого року в Києві розпочалась масштабна програма заміни мереж. Водночас ми ретельно готуємо мережі та теплове обладнання до опалювального періоду, щоб мінімізувати вірогідність пошкоджень і відключень тепла взимку. Аеромоніторинг вже довів свою ефективність під час тестувань. В опалювальний сезон ця технологія прискорить пошук наявних і потенційних місць пошкоджень мереж, а це, у свою чергу, дозволить мінімізувати незручності для клієнтів через відключення гарячої води та опалення», – зазначив Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

моніторинг через дрон

Нагадаємо, «Київтеплоенерго» другий рік поспіль замінює зношені тепломережі в столиці. За два роки перекладено 230 кілометрів зношених теплотрас в усіх адміністративних районах міста.