Казус на “Київській пекторалі”: Олександр Вознюк не отримав премію за найкращий акторський дебют – ВІДЕО

Читайте також

Оренда від держави: в Україні готують масштабну реформу соціального житла

Уряд виходить на фінішну пряму в розробці нової моделі забезпечення житлом ВПО та вразливих категорій населення.

Весняна толока на Оболоні: киян кличуть навести лад біля затоки

Цієї суботи, 28 березня, мешканців Оболоні та всіх небайдужих киян запрошують долучитися до великого прибирання берегової лінії та паркових зон.

Київрада відкрила доступ приватному бізнесу до виконання міських програм

У столиці оновили Порядок розроблення та виконання міських цільових програм

Їжу більше не викидатимуть

В Україні планують створити систему банків продовольства, яка дозволить передавати придатні до споживання продукти людям, що потребують допомоги.

Віталій Кличко оцінив перспективи відновлення Дарницької ТЕЦ

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що прогнози щодо відновлення Дарницької теплоелектроцентралі (ТЕЦ) є позитивними.

Поділитися

На “Київській пекторалі” привітали з перемогою Олександра Вознюка за найкращий дебют і не вручили премію, оскільки “він усього один претендент”.

“В минулому сезоні експертів вразив тільки Олександр Вознюк в опері “РІТА” Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва, – оголосив ведучий. – Відсутність конкуренції, Ви поза нею – це ще навіть краще. Беззаперечний виходить у нас переможець у номінації “кращий акторський дебют. Ви чули, що я розповідав? Скасували на жаль цю номінацію лише через те, що Ви єдиний такий. Можете кілька слів сказати!”

“Я хочу щиро подякувати вельмишановне журі за таку високу оцінку для мене. Дякую!” – сказав Вознюк.

Акторське середовище однак вважає, що Олександр Вознюк заслуговує на отримання премії “Київська пектораль”, тим більше, що він “єдиний” і “найкращий”!

Олександр Вознюк, Лада Шиленко та Дар'я Литовченко

Олександр Вознюк, “Ріта” Дар’я Литовченко (зліва) та режисер спектаклю Лада Шиленко.