Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

На сайтах пошуку роботи можна знайти велику кількість подібних оголошень. Цікаво, що роботодавці готові взяти як кандидата із власним авто, так і надати претенденту корпоративний транспорт.

Водій таксі в Києві

Всім охочим пропонують попрацювати водієм у службі таксі. Є вакансії, які передбачають наявність у кандидата власного авто, а є такі вакансії, які пропонують взяти авто на прокат.

Вимоги до кандидатів:

наявність чинного посвідчення водія категорії В;
досвід керування від 1 року;
наявність смартфона
Зарплата : від 35 000 гривень.

Водій евакуатора

До обов’язків претендента входить регулярне перевезення транспортних засобів на евакуаторі з місця аварії до місця призначення, виконання надійного та безпечного зв’язку з диспетчером, а також виконання інших завдань, що відповідають професійним здібностям водія евакуатора.

Вимоги до кандидатів:

наявність водійського посвідчення категорії “С, С1”;
досвід роботи на вантажівках не менше 2 років;
знання техніки безпеки та правил дорожнього руху;
готовність до роботи у ненормований робочий графік та у вихідні дні;
Зарплата : від 40 000 гривень.

Кур’єр

Усі охочі можуть спробувати свої сили у ролі кур’єра. Вам необхідно буде доставляти різні товари за вказаними адресами. Кандидатам пропонують працювати як на своїх авто, так і транспорті фірми.

В оголошеннях про роботу кур’єром наголошується, що від чоловіків військовий квиток чи приписне не вимагається.

Вимоги до кандидатів:

пунктуальність та відповідальність
наявність чинного посвідчення водія
знання правил дорожнього руху
наявність смартфона

Які навички потрібні водієві:
посвідчення водія тієї категорії, яка дозволяє керувати авто в залежності від його габаритів.
базові знання автомеханіки
добре орієнтуватися у місті.
Професійний водій також повинен мати бездоганну здатність до концентрації та емоційної стійкості.

Переваги та недоліки у роботі водія
Професія водія не потребує постійного саморозвитку чи підвищення кваліфікації. Головне — стежити за змінами та поправками до правил дорожнього руху.

Робота водія не потребує фізичних навантажень, а щоб стати водієм, не потрібно мати вищу освіту — достатньо закінчити автошколу та отримати посвідчення потрібної категорії.

З основних недоліків роботи можна виділити малоактивний спосіб життя, ненормований робочий день і відсутність кар’єрного зростання, оскільки в цій сфері практично неможливе просування кар’єрними сходами.

В оголошеннях про роботу кур’єром наголошується, що від чоловіків військовий квиток чи приписне не вимагається.

За бажання у столиці можна заробляти досить пристойні гроші.