Кідландія – місто для дітей

Читайте також

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

ДТЕК оприлюднив графіки відключення світла на 18 листопада

На Київщині діятимуть графіки погодинних відключень світла.

У Києві шахраї збирали донати від імені відомого Героя України

Шахраї створили низку фейкових акаунтів під іменем українського воїна і збирали донати нібито на підтримку ЗСУ.

НБУ не планує вводити купюри 2000 і 5000 грн

Національний банк України офіційно підтвердив, що не ухвалював жодних рішень щодо запровадження в обіг нових банкнот номіналом 2000 чи 5000 гривень.

Поділитися

Дитячий парк професій «Кідландія» – справжня країна для дітей, зі своїми законами та правилами, власною економікою й грошовою одиницею.

У Кідландії діти – головні. Дорослі можуть потрапити до проекту лише в супроводі дитини.

Кідландія є найбільшим в Україні інтерактивним розважальним парком. Тут діти можуть знайомитися з різними професіями, заробляти ігрові гроші, витрачати їх на розваги, сувеніри або накопичувати на банківському рахунку. Маленькі громадяни Кідландії  матимуть змогу у цікавій для них та легкій для сприйняття формі дізнатися про те, як працює економіка в дорослому світі, зрозуміти цінність праці та навчитися відповідально ставитись до грошей.

50 ігрових станцій Кідландії – від пожежної частини до школи мистецтв, від школи піци до салону краси, – більш ніж 100 професій – від лікаря до пілота, від фотооператора до автогонщика. Таке розмаїття допоможе дитині розширити світогляд, розкрити свій талант, а можливо – знайти свій майбутній фах та улюблену справу.

Ігрові станції проекту розраховані на дітей різних вікових груп. Кожна дитина віком від 4-х до 16-ти років може брати участь у ігрових активностях. Для малюків до 4-х років також передбачена можливість приємного та корисного перебування в Кідландії із забезпеченням усіх зручностей –  сповивальної зони, зони відпочинку та розваг, цікавих та безпечних саме для цієї вікової групи.

Фото Германа Богапова