Київ збільшує обсяги виробництва

Читайте також

Не треба кидатися в синоптиків минулорічними квашеними помідорами

"Щоб ви не кидалися в синоптиків минулорічними квашеними помідорами - найближчими вихідними, в суботу-неділю, в Україні буде чудова погода, скрізь сонячно та +18+23 градуси!" - так емоційно стверджує синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха.

У Києві зникають озера

Екологічна катастрофа близько. Про це заявляють місцеві активісти, які прагнуть зберегти озера Києва.

Весна на Співочому

Новий сезон порадує відвідувачів яскравим полотном квітів різних сортів...

Американська допомога дає зброю від ATACMS до ППО

Сьогодні Президент Байден підписав ухвалений Конгресом пакет підтримки, це у першу чергу підтримка України у визвольній війни з росією.

Валідатори на смітник?

У Києві можуть запустити сервіс оплати проїзду без використання валідаторів. Схоже на те, що міська влада Києва ймовірно готує до запуску новий сервіс — оплата проїзду у смартфоні.

Поділитися

У столиці за 9 місяців поточного року в п’яти з дев’яти галузей промисловості відбулось збільшення обсягів виробництва продукції. Про це з посиланням на статистичні дані повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

За його словами, на загальний спад виробництва впливає переорієнтування підприємств на західні ринки.

Що стосується збільшення, воно відбулося у виробництві текстильному, одягу та шкіри – на 34,6%, випуску хімічних речовин і хімічної продукції – на 12,3%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції та будівельних матеріалів – на 10,7%, виробництві основних фармацевтичних виробів – на 4%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 2,5%.

«Звісно, нам хотілося б, аби усі показники зростали, і зі свого боку влада міста докладає для цього всіх зусиль. Так, завдяки співпраці з німецьким фондом ми спростили доступ підприємців до недорогих ресурсів, що, впевнений, дасть їм реальні можливості для розвитку. Однак є низка питань, вирішення яких ускладнене. Наприклад, переважна більшість містян не хоче, щоб у районі з’являлося промислове виробництво. Люди хочуть бачити його поза межами міста. І це не може не впливати на ситуацію», – зауважив перший заступник голови КМДА.

На його думку, частково вирішити цю ситуацію може прийняття Генерального плану.

«Ми вже тривалий період працюємо над цим документом, і він має стати основою для планування і впорядкування міського простору. Це важливо для сьогодення, але ще більш важливо для майбутнього розвитку столиці», – переконаний Геннадій Пліс.