Київ Цифровий вдосконалює сервіс «Погодинне паркування»

Читайте також

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Балерина зібрала понад мільйон доларів

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Як можна стати донором яйцеклітин у Києві

Донорство яйцеклітин - коли жінка добровільно надає свої яйцеклітини іншій жінці, яка не може завагітніти та виносити дитину за допомогою власних яйцеклітин.

Поділитися

Водії у столиці можуть швидко дізнатися про вільні місця для паркування.

Так в оновленні застосунку Київ Цифровий користувачі в тестовому форматі зможуть знайти вільні місця на паркінгах у режимі реального часу. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Оленич.

«Завдяки візуалізації заповненості паркінгів у Київ Цифровий містяни зможуть суттєво скоротити час пошуку паркомісця та покращити загальну ситуацію з паркуванням у столиці», — прокоментував Петро Оленич.

Для зручності користувачів заповненість паркінгів відображається на мапі за допомогою кольорових позначок:

  • зелений — вільно понад 70% місць;
  • жовтий — вільно 40-70% місць;
  • червоний — залишилися останні місця;
  • сірий — усі місця зайняті.

Сервіс доступний у тестовому режимі на 54 паркінгах Зони I. Згодом планується розширити його на всю територію міста.

Нагадаємо, паркування у Києві стало тимчасово безкоштовним.