“Київ Цифровий”: як оплатити комуналку

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Кияни можуть оплатити комунальні послуги у додатку “Київ Цифровий”. Для цього потрібно лише додати свою адресу. Це дасть змогу отримувати сповіщення про нові рахунки та мати квитанції про оплату під рукою.

Щоб додати адресу для оплати комунальних послуг виконайте декілька простих кроків. Натисніть К — «Оплата комуналки» — «Додати адресу», почніть вводити назву вулиці та виберіть потрібний варіант зі списку, вкажіть номер будинку та квартири, підтвердіть адресу за допомогою Bank ID або ключа авторизації. Адреса зʼявиться у застосунку. Ви зможете оплачувати комуналку, отримувати сповіщення про нові рахунки та матимете квитанції про оплату під рукою. Зауважте, що додати можна лише адреси Києва. Оплата комуналки для Київської області поки недоступна.

Що робити, якщо не вдається знайти мою адресу?

Якщо ваша адреса в Києві, але її не знайшлося, це означає, що вона не обслуговується міським єдиним розрахунковим центром — ГЕРЦ. На жаль, оплатити комуналку за такою адресою не вдасться.

Навіщо потрібен ключ авторизації та де його знайти?

Ключ авторизації — це код, вказаний на паперовому рахунку-повідомленні. Він необхідний для підтвердження адреси. Щоб підтвердити адресу, вкажіть ключ із будь-якого паперового рахунку за останні 3 місяці.

Що робити, якщо сума до сплати за комуналку не відповідає дійсності?

Якщо ви вважаєте, що сума до сплати має бути іншою, телефонуйте на гарячу лінію центру комунального сервісу: 044 247 40 40.

Чи можна додати лічильник?

Ні, у застосунку відображаються лише лічильники, зареєстровані за вашою адресою у комунальній службі.

Як додати показання лічильників?

Щоб додати поточні показання виберіть послугу, для якої бажаєте додати показання. У полі «Поточні показання» вкажіть їх. Поточні показання мають дорівнювати попереднім або бути більшими за них. Показання надійдуть до комунальної служби лише після оплати рахунка.

Де знайти квитанцію про сплату?

Після оплати запис про неї з’явиться у головній стрічці новин. Щоб переглянути квитанцію у стрічці новин:

Виберіть запис про оплату.
Натисніть “Завантажити квитанцію”.