Київ на 100% облаштували камерами на в’їздах до міста

Читайте також

У Києві стрімко здорожчали квартири

У Києві різко здорожчало нове житло. Так, за останній місяць вартість квартир у новобудовах столиці збільшилася на 12 650 грн – із середніх 46 050 до 58 700 грн. Тобто здорожчання склало 27,47%.

Мій звук пропонує сучасну українську та зарубіжну музику

В Україні запущена музична інтернет платформа Мій звук, яка пропонує сучасну українську та зарубіжну музику різних стилів та жанрів.

Чи коштуватиме з червня 1 кВт/година 4.80 грн.?

До кінця останнього тижня травня можуть ухвалити рішення про підвищення тарифу на електроенергію. При цьому частини споживачів ціни залишаться незмінними.

У Києві з’явилися парклети, але громадяни крутять носами

У Києві біля станції метро "Політехнічний інститут" з'явилися парклети. Громадськість таку ініціативу розкритикувала та розповіла, як погана реалізація вбиває хорошу ідею.

28 травня 2024 року світло в Києві буде

Як повідомив CEO YASNO Сергій Коваленко у своєму офіційному Facebook-акаунті, на 28 травня 2024 року попередньо Київ та Дніпропетровська область будуть без знеструмлень.

Поділитися

У Києві на 100% облаштували камерами виїзди та в’їзди до міста. Про це написав керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич на своїй сторінці у Facebook.

Київ на 100% облаштували камерами на в’їздах до міста

«256. Стільки камер встановлено по транспортному периметру міста, і саме це я обіцяв наприкінці року. У першу чергу – це наша з вами безпека, що є пріоритетом для мера Києва Віталія Кличка», – зазначив Оленич.

Також CDTO Києва зазначив, що кількість виїздів із Києва за останні три дні – 715 000. За аналогічний період минулого тижня – 705 000, щодо заїздів ситуація дзеркальна.

«Ніякого масового виїзду зі столиці не зафіксовано, коливання в межах норми», – написав Петро Оленич.