Київ підготується до прийому фіналу Ліги чемпіонів

Київ долучиться до виконання плану заходів із підготовки та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Так, для комфортного, своєчасного перевезення глядачів планується ввести достатню кількість тимчасових маршрутів громадського транспорту, облаштувати тимчасові паркувальні майданчики навколо стадіонів, розмістити систему тимчасових дорожніх знаків, належно оформити вулиці, міжнародні аеропорти «Бориспіль» і «Київ» (Жуляни), провести рекламні та інформаційні заходи з дотриманням відповідних вимог УЄФА, забезпечити охорону громадського порядку та безпеки, безпеки дорожнього руху, охорони прав і свобод людини під час проведення спортивних подій.

Окрім того, за відповідним Указом Президента України КМДА розробить і затвердить план культурно-розважальних заходів для відпочинку та дозвілля туристів на період проведення фінальних матчів. Заходи реалізують за рахунок міського бюджету на 2017-2018 роки.

Нагадаємо, що фінал Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться на НСК «Олімпійський», а матч жіночої Ліги чемпіонів – на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Як повідомив президент Федерації футболу України Андрій Павелко, за попередніми підрахунками до Києва на фінальні матчі має прибути понад 70 тисяч гостей і понад 140 телекомпаній із усього світу. При цьому НСК «Олімпійський», за його свідченнями, вже готовий приймати вболівальників на найвищому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне