Київпастранс отримає мільярд на дотації

Читайте також

BWS 2026 «Бізнеси сміливих»: у Києві обговорили майбутнє економіки

15 квітня відбувся саміт BWS 2026. Кирило Буданов про DefenceTech, Олександра Матвійчук про гідність, ШІ та енергоефективність. Читайте репортаж на Kyiv1.

Укренерго не прогнозує відключень світла на суботу

Обмежувати електропостачання в Україні у суботу, 18 квітня, не планується.

Квитки в кінотеатри Києва коштують до 880 грн

Похід у кіно в столиці сьогодні може коштувати як чашку кави, так і вечерю в ресторані.

Киян закликають відмовитися від штучних квітів на кладовищах

Київська міська державна адміністрація (КМДА) звернулася до мешканців столиці з проханням не приносити на кладовища пластикові вінки та квіти.

Скільки коштує життя в столиці

Індекс споживчих цін у Києві в березні 2026 року у порівнянні з лютим зріс на 1,8%.

Поділитися

Цього року з бюджету Києва виділено понад 1 млрд гривень дотації для забезпечення діяльності комунального підприємства «Київпастранс». Про це у коментарі журналістам повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Геннадій Пліс.

Він уточнив, що 604,4 млн грн було закладено при прийнятті бюджету Києва на поточний рік, і ще майже 450 млн грн виділено минулого місяця при коригуванні міського кошторису.

Геннадій Пліс підкреслив, що дотація підприємству необхідна навіть за умови подорожчання у липні на 1 грн вартості проїзду в міському пасажирському транспорті, адже дозволить підтримувати життєдіяльність підприємства.

Нагадаємо, вартість проїзду у столичному муніципальному транспорті зросте з 15 липня.