Київська міська рада затвердила план роботи на 2024 рік

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Київська міська рада затвердила план роботи на 2024 рік з метою належного планування діяльності органу місцевого самоврядування в інтересах територіальної громади міста Києва.

Таке рішення було прийняте сьогодні, 21 березня, на пленарному засіданні III сесії Київської міської ради IX скликання 70 депутатами.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, Київрада здійснює свою діяльність відповідно до плану роботи, який визначає основні напрями та дозволяє визначити пріоритети.

«План роботи міської ради на 2024 рік налічує понад 120 пунктів. Як зазвичай будемо працювати над підготовкою та розглядом проєктів рішень, затвердженням міських цільових програм на наступні роки, запроваджувати додаткові пільги та соціальні гарантії мешканцям столиці. Також невід’ємною складовою діяльності буде контроль за ефективністю роботи комунальних установ, структурних підрозділів КМДА, перевірка прозорості видатків з міського бюджету. З поміж нового – цьогоріч плануємо затвердити надання грантової допомоги на відкриття власного бізнесу киянам – Захисникам та Захисницям України, а також утворити Ситуаційний центр протидії загрозам», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема з метою подолання наслідків ворожих обстрілів Київська міська рада буде невідкладно приймати рішення, які спрямовані на відновлення зруйнованого житла, надання компенсацій за втрачене майно.