Київська вода непридатна для споживання

Читайте також

Фільм «Я і Фелікс» вже зібрав у прокаті 1,2 мільйона

Після першого тижня прокату стрічки «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик було зібрано 1 296 295 мільйонів гривень.

“Київ Цифровий” буде сповіщати про блекаути за пів години “до”

У ДТЕК попередили, що у Києві можуть застосувати графіки обмеження електричної потужності.

Графік роботи київського метро на 2024

Київський метрополітен працює із 6:00 ранку до 23:00 ночі. Найраніший поїзд стартує о 5:30 ранку на синій гілці метрополітену. В режимі укриття підземні станції працюють цілодобово.

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Поділитися

Склад води, що забирається із Дніпра та Десни, містить майже всю таблицю Менделєєва, а вміст заліза, марганцю і міді перевищує норму у 18, 57 та 40 разів, відповідно. Вода в місті класифікується як забруднена й брудна і на 69% не відповідає встановленим санітарним нормам. Про це пише DT.UA.

На думку академіка Владислава Гончарука, водогінна вода в Києві взагалі не питна й характеризується дуже поганою якістю (IV і V клас). Фактично, це технічна вода, в якій можна тільки купатися.

Сьогодні споживання води у Києві складає 520 л води на добу на одну людину, тоді як у великих європейських містах витрачають 80- 200 л. І правильно роблять: вода у них смачна, добре очищена, навіть цілюща, а в нас із кранів часом тече отрута.

Це не фігура мови, не журналістське перебільшення, а холоднокровний висновок працівників Інституту колоїдної хімії та хімії води імені А. В. Думанського НАН України, котрі виявили у водогінній рідині токсичний діоксин і особливо шкідливі грибки мікроміцети (першоджерела цирозу печінки, запалення легенів, раку та ін.), яких не можна знищити навіть найсильнішими сучасними антибіотиками.

Доречно згадати, що, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 90% хвороб викликані споживанням неякісної води, від якої помирає людей більше, ніж від усіх форм насильства, включно з війною. Україна — не виняток (70% смертності).