Склад води, що забирається із Дніпра та Десни, містить майже всю таблицю Менделєєва, а вміст заліза, марганцю і міді перевищує норму у 18, 57 та 40 разів, відповідно. Вода в місті класифікується як забруднена й брудна і на 69% не відповідає встановленим санітарним нормам. Про це пише DT.UA.
На думку академіка Владислава Гончарука, водогінна вода в Києві взагалі не питна й характеризується дуже поганою якістю (IV і V клас). Фактично, це технічна вода, в якій можна тільки купатися.
Сьогодні споживання води у Києві складає 520 л води на добу на одну людину, тоді як у великих європейських містах витрачають 80- 200 л. І правильно роблять: вода у них смачна, добре очищена, навіть цілюща, а в нас із кранів часом тече отрута.
Це не фігура мови, не журналістське перебільшення, а холоднокровний висновок працівників Інституту колоїдної хімії та хімії води імені А. В. Думанського НАН України, котрі виявили у водогінній рідині токсичний діоксин і особливо шкідливі грибки мікроміцети (першоджерела цирозу печінки, запалення легенів, раку та ін.), яких не можна знищити навіть найсильнішими сучасними антибіотиками.
Доречно згадати, що, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 90% хвороб викликані споживанням неякісної води, від якої помирає людей більше, ніж від усіх форм насильства, включно з війною. Україна — не виняток (70% смертності).
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:










Залишити відповідь