Київські студенти-кібернетики стали призерами на Чемпіонаті Європи з програмування

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

У Празі завершився The ICPC European Championship. Участь у турнірі взяли 52 команди з усієї Європи. Сьогодні ICPC є найстарішим, найбільшим і найпрестижнішим конкурсом програмування у світі.

Як повідомили у КНУ імені Тараса Шевченка, бронзовими переможцями турніру стали Костянтин Луценко, Костянтин Савчук, Владислав Заводник.

Нині хлопці готуються до світового фіналу конкурсу ICPC, який відбудеться в Єгипті 14-19 квітня.

Міжнародний університетський конкурс з програмування (ICPC) — це глобальний конкурс з алгоритмічного програмування для студентів коледжів у всьому світі, спрямований на розвиток креативності, командної роботи, інновацій та здатності працювати в кризовій ситуації.

Через навчання та змагання команди з трьох осіб, які представляють свій університет, кидають виклик одна одній, щоб підвищити планку досконалості у винаході надійних програмних систем, які вирішують низку складних проблем реального світу.