Київські театри відкриються показом п’яти прем’єр

Читайте також

Українцям готують нові правила оплати тепла

В Україні готуються до оновлення правил оплати за теплопостачання, що може суттєво змінити структуру майбутніх платіжок.

Укренерго закликало знизити використання електроенергії

НЕК "Укренерго" не запроваджуватиме графіки відключень електроенергії в усіх українських областях у вівторок, 21 квітня.

“Це неприпустимо”: генерал Жуков пояснив свою відставку після теракту в Києві

Начальник Департаменту патрульної поліції України Євген Жуков заявив, що подав рапорт про звільнення після теракту в Голосіївському районі Києва.

Шини Hankook: якість та надійність на дорозі

Шини Hankook відомі своїми високими експлуатаційними характеристиками та різноманітністю моделей, що дозволяє кожному водієві обрати оптимальний варіант.

Теракт у Києві: кількість жертв зросла

Теракт у Голосіївському районі, що стався 18 квітня, став справжнім шоком

Поділитися

Київські комунальні театри розпочинають новий сезон: вони відкриються показом п’яти прем’єр. Першим театр «Актор» зіграє виставу «Приємна несподіванка» 12 липня, а останнім відкриватиме сезон Київський національний академічний театр оперети – 1 жовтня Гала-концертом в оновленій глядацькій залі. Про це повідомила директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова.

За її словами, насамперед відбудуться вистави, які було скасовано через початок пандемії COVID-19, і на які кияни не мали змоги потрапити в березні.

«Ми з усією відповідальністю підходимо до відновлення їхньої роботи. Дотримання соціальної дистанції у залах – не жарт, глядачі дійсно сидітимуть на відстані один від одного. Деякі театри скасують антракти, аби мінімізувати спілкування людей та їхнє скупчення, вимірюватимуть температуру акторам і відвідувачам. Наявність маскового режиму та встановлення санітайзерів навіть не обговорюються – це вже є нормою», – зазначила Попова.

Театральний сезон розпочнеться п’ятьма прем’єрами, які підготували Київський академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра, Київська опера (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва), Київський камерний театр «Дивний замок», театр «Романс» і Київський академічний театр ляльок.