Київський метрополітен призупинив прийом заяв на курси машиністів

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Комунальне підприємство “Київський метрополітен” повідомляє про тимчасове призупинення прийому заявок на курси машиністів у зв’язку з необхідністю опрацювання великої кількості отриманих анкет.

Як повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації, менш ніж тиждень з моменту оголошення набору на курси підприємство отримало понад 450 анкет від кандидатів.

Зараз фахівці відділу кадрів КП вже розпочали роботу з відбору кандидатів. При цьому столична влада нагадує, що кількість місць у групі слухачів курсів обмежена й становить 30 осіб.

Нагадаємо, що “Київський метрополітен” нещодавно розпочав набір на курси підготовки машиністів електропоїздів у своїй технічній школі, плануючи реєстрацію бажаючих до 19 серпня. Навчання ж розпочнеться 2 вересня та триватиме 26-28 тижнів.

Слухачі курсів отримуватимуть стипендію близько 8000-8500 гривень на місяць. Після успішного завершення навчання та отримання відповідного посвідчення випускники зможуть розпочати роботу машиністами з орієнтовною заробітною платою 28 тисяч гривень.

Мобілізація чоловіків посилила кадровий голод у київському метро

За інформацією виконуючого обов’язки начальника комунального підприємства Віктора Вигівського, наразі жінки складають 41% від загальної кількості працівників метрополітену. Серед них є не лише представниці традиційно “жіночих” професій, а й жінки, які опановують спеціальності, що раніше вважалися переважно чоловічими.

Так, наразі в технічній школі метрополітену вже проходить навчання майбутня машиністка електропоїзда. Це перша жінка, яка проходить підготовку за цією спеціальністю в історії підприємства.

Водночас, КП “Київський метрополітен” зіштовхується з дефіцитом кадрів, особливо за такими спеціальностями як слюсар, токар, електрик, машиніст. Наразі вакантними залишаються понад 15% посад.

Ця ситуація зумовлена специфікою роботи у метрополітені, вимушеною міграцією та мобілізаційними заходами. Багато вакансій вимагають не лише відповідної освіти, а й додаткового навчання безпосередньо на підприємстві,що займає близько 12 місяців.

Зазначимо, що у червні у зв’язку з дефіцитом фахівців робітничих професій у київському метрополітені змінили графіки руху поїздів. У пікові години інтервали між поїздами збільшився до 3-4 хвилин, а у міжпікові – до 6-6,5 хвилин. Графіки ж вихідного дня залишились без змін: час очікування поїзда складає 6-7 хвилин.