Київський зоопарк оновиться – Кличко

Читайте також

У Києві відбудеться гастрономічний фест,

4 жовтня киян та гостей міста чекає справжня кулінарна подорож крізь століття!

Чому Південний міст ремонтують без кінця

Південний міст — одна з найважливіших транспортних артерій столиці, якою щодня користуються сотні тисяч киян та транзитний транспорт з усієї країни.

Pethouse відкриває перший фізичний зоомагазин у Києві

Український онлайн-ритейлер товарів для тварин Pethouse 4 жовтня відкриває свій перший фізичний магазин у Києві

“Життєлюб” відкриває нові горизонти: від зірок соцмереж до кар’єрних успіхів

Благодійний фонд "Життєлюб", заснований Гаріком Корогодським, пропонує киянам поважного віку широкий спектр безкоштовних можливостей для активного дозвілля, розвитку та працевлаштування.

У Києві відкрився перший у Східній Європі «зелений» KFC без курки

У київському ТРЦ Blockbuster Mall відкрився перший в Україні та Східній Європі ресторан мережі KFC, меню якого повністю складається з рослинних альтернатив м’яса.

Поділитися

Столична влада незабаром презентує концепцію розвитку київського зоопарку та до кінця року розпочне роботи з його модернізації. Про це під час зустрічі з директором берлінського зоопарку Андреасом Кнірімом та координатором акредитаційних програм Європейської асоціації зоопарків та акваріумів (EAZA) Ейпріл Адамс заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Я запросив представників Європейської асоціації зоопарків, директора берлінського зоопарку, адже ми знаємо, що зоопарк у німецькій столиці є одним із найкращих. Впевнений, що досвід та рекомендації європейських колег допоможуть нам зробити так, аби київський зоопарк відповідав найвищим світовим стандартам», – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва нагадав, що у 2007-му році київський зоопарк був виключений із Європейської асоціації зоопарків, адже він не відповідав стандартам утримання тварин.

«Тому ми, за допомоги європейських фахівців та експертів, закінчуємо працювати над концепцією розвитку Київського зоопарку. Незабаром ми її презентуємо і розпочнемо реалізовувати вже цього року. Роботи розраховані на 2-3 роки, і за цей час київський зоопарк кардинально зміниться. І, сподіваюся, найближчим часом він повернемося до Європейської асоціації зоопарків», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер додав, що концепція розвитку зоопарку Києва розроблялася  із залученням європейських експертів, зокрема, голландських ландшафтних дизайнерів, які є провідними спеціалістами у своїй справі.

У свою чергу, Андреас Кнірім зазначив, що вперше був у київському зоопарку, і він справив на гостя позитивне враження.

«Звичайно, у вас ще багато роботи, але я бачу, що ви робите кроки для того, щоб змінити все на краще. Повірте, колись і зоопарк Берліна не був зразковим, і нам знадобилося більше 10 років, аби привести його до ладу. Я бачу, що у вас амбітні плани, однак, ви можете впоратися набагато швидше», – поділився враженнями директор берлінського зоопарку.

Представниця Європейської асоціації також підкреслила, що у порівнянні з тим, яким був київський зоопарк під час її останнього візиту-кілька років тому, сьогодні він виглядає набагато краще.

«Це дійсно відчутні зміни, і я сподіваюся, що наступного разу ми приїдемо вже для того, аби говорити про повернення київського зоопарку до Європейської асоціації зоопарків», – зазначила Ейпріл Адамс.