Київтеплоенерго заплатить 1 млн євро за трансформатор

Читайте також

Якісна доставка раціону в Києві: як GastroChef допомагає підтримувати форму

Доставка правильного харчування в Києві стає не просто зручністю, а підтримкою для тих, хто хоче бути у формі. Команда GastroChef спрощує цей процес.

Андре Тан випустив новорічну колекцію HEART

Свято починається не 31-го грудня, а коли жінка обирає себе.

Українцям платитимуть 50 тисяч при народженні дитини

При народженні дитини передбачено 50 000 грн. на кожного новонародженого.

У вихідні українців очікують зміни у графіках відключення світла

В «Укренерго» анонсували послаблення графіків для побутових споживачів завдяки теплій погоді.

Презентація коміксу про жіночі досвіди війни

Це історія про любов, самопожертву та боротьбу за свободу, де жіночі мрії розривають пута заборон, а кожен рух є сповіддю серця

Поділитися

КП “Київтеплоенерго” оголосило тендер – шукають постачальника трансформатора. За нього готові сплатити мільйон євро.

Про це стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Як йдеться в оголошенні, заявлена ціна – 47 млн 500 тисяч гривень. Аукціон проведуть 1 жовтня.

У технічних характеристиках до товару вказано, що підприємство планує закупити трансформатор типу ТРДН-63000/110-У3 або еквівалент.

Це трифазний, масляний трансформатор з номінальною потужністю 63 000 кВА та напругою 115/11 кВ. Він оснащений регулятором напруги під навантаженням та системою охолодження з примусовим обдувом.

До комплекту входять послуги шеф-нагляду та доставлення до Києва, а термін постачання становить до 240 днів після оплати авансу в розмірі 70%. Постачання від переможця тендеру очікують до кінця 2025 року.