Київводоканал обстежує пошкодження трубопроводу на Братиславській

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

Фахівці ПрАТ «АК Київводоканал» обстежують місце пошкодження трубопроводу на вулиці Братиславській, 11, де стався витік з водопровідної мережі.

Наразі фахівці обстежують аварійну ділянку – витік стався на трубопроводі діаметром 500 мм. Аварійна бригада перекриє подачу води трубопроводом, але обмежень водопостачання для побутових споживачів не буде.

Через прорив водопроводу на перехресті вулиць Братиславської та Сулеймана Стальського рух транспорту тимчасово ускладнений.