Киян запрошують на Бойчуківську толоку

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

До містян звернувся колектив Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука

Будівля навчального закладу зазнала важких руйнувань через російську ракетну атаку 25 березня 2024 року.

«Сьогодні наш навчальний заклад важко зранений, він потребує ваших сердець, а ще й рук. Просимо студентів, викладачів, усіх небайдужих громадян відгукнутися на нашу бойчуківську толоку», – йдеться на Фейсбук-сторінці навчального закладу.

Усіх, хто бажає допомогти, закликають приходити в суботу, 30 березня, о 12:00, за адресою: вулиця Бойчука, 32. Прохають узяти робочий одяг та рукавички.