Кияни проти сирени

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Киянам не подобається, що про відбій тривоги сповіщують такими ж сигналами, як і при оголошенні тривоги, і просять їх прибрати. Вже дві схожі петиції зареєстрували на сайті Київської міської ради.

Автори петиції наголошують, що сирена на оголошення “Повітряної тривоги” та про її відбій вносить плутанину, особливо це заважає вночі, коли не одразу зрозуміло, чи це сирена про початок тривоги, чи про її відбій.

Тому кияни просять відмінити застосування сирени при оголошенні про “Відбій повітряної тривоги або змінити її на інші сигнали. Одна петиція набрала 975 голосів, інша – 588. У киян ще є понад 50 днів, щоб підписати ту чи іншу петицію. При максимальній кількості 6 тисяч голосів її можуть розглянути.

Раніше повідомлялося про те, що в Дарницькому районі Києва тестують нову систему сповіщення. Нині влада обирає локації для розміщення системи і просить повідомляти, якщо, на думку, жителів, сирена лунає надто гучно. Свої коментарі та побажання просять надсилати на пошту: darn_zverngrom@kyivcity.gov.ua.