Кияни стали більше відвідувати ТРЦ

Ocean Plaza
Опубліковано: 31/01/2017 11:23
Автор: admin
Рубрика: Новини, Статті

За даними аналітиків компанії UTG, в грудні в порівнянні з листопадом відвідуваність торгових центрів Києва збільшилася в середньому на 6,7% і склала 842 особи на 1000 кв. м. орендної площі.

Разом з тим відвідуваність регіональних торгових центрів в минулому місяці зросла на 20,6% – до 826 чол. На 1000 кв. м орендної площі. Що ж стосується окружних ТЦ, то тут також спостерігалося зростання кількості відвідувачів на 3,3% – до 847 чол. на 1000 кв.м.

Керівник департаменту консалтингу UTG Віктор Оборський відзначив: «В минулому місяці рівень вакантності торговельних площ, без урахування недавно відкритих ЦУМу і ТРЦ Lavina Mall, торгових площ знизився і склав 5%». Він також акцентував увагу на тому, що за станом на кінець грудня 2016- го року середня орендна ставка для приміщень галереї моди площею від 100 до 200 кв. м склала 33 долари за 1 кв. м без урахування ПДВ і експлуатаційних витрат.

«Ми відзначаємо помірне відновлення сегменту торгової нерухомості. В даний час ринок знаходиться в стані рівноваги: ​​досягнутий баланс між попитом і пропозицією », – підкреслив експерт UTG.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне