Киянин хотів зістрибнути, але копи на конях запобігли

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Чоловік заліз на верхівку Пішохідного мосту і хотів зістрибнути.

Інспектори Володимир Заболотний та Дмитро Овешков столичної “кавалерійській роти” патрульної поліції Києва продемонстрували героїзм, виявили мужність та справжній професіоналізм, зіткнувшись із критичною ситуацією, адже саме завдяки їхнім діям вдалося врятувати людське життя.

У суботу в інтернеті з’явилося відео, на якому було зафіксовано чоловіка, який перебував на верхівці пішохідного мосту. Очевидці, стурбовані такою небезпечною поведінкою, негайно звернулися за допомогою до служби 112. Напарники-поліцейські оперативно прибули на місце інциденту та зіткнулися з непростим випадком.

Людина, яка перебувала в пригніченому емоційному стані, відмовлялася залишати небезпечне місце на мосту. Правоохоронці, усвідомлюючи серйозність ситуації, вдалися до професійного діалогу та вмілих переговорів. Завдяки витримці, терпінню та чуйності їм вдалося заспокоїти громадянина, знайти потрібні слова і змусити його відмовитися від фатального кроку.