Киянка перемогла на відомому конкурсі краси Miss Eco International-2024

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

«Міс Всесвіт Україна»-2023, киянка Ангеліна Усанова переможно представила Україну на міжнародному конкурсі краси Miss Eco International-2024, фінал якого сьогодні вночі відбувся в каїрському Triumph Hotel, у Єгипті. Головною метою конкурсу є популяризація важливості дбайливого ставлення до нашої планети та екології. Переможниця конкурсу стає Послом доброї волі ООН з питань екології та навколишнього середовища та отримає можливість реалізовувати важливі проєкти на благо планети.

Після декількох дефіле були визначені ТОП 5, а призові місця розподілилися наступним чином: IV Віце-Miss Eco International-2024 стала Valerie Avril із Індонезії III Віце-Miss Eco International-2024 стала Fabiane Goia із Бразилії II Віце-Miss Eco International-2024 стала Niki Danii з Канади I Віце-Miss Eco International-2024 стала Chantal Schmidt, Філіпіни і володаркою престижного звання Miss Eco International-2024 стала українка Ангеліна Усанова. Корону Ангеліні Усановій передала Miss Eco International-2023, представниця В’єтнаму, Nguyen Thanh Ha.

Окрім перемоги і отримання престижного титулу Ангеліна Усанова також отримала нагороди: – I місце у номінації Miss Eco Best Resort Wear за кращий пляжний лук; – III місце серед еко-костюмів з костюмом «Світ у вогні»; – ТОП-5 кращих національних костюмів конкурс за костюм «Фенікс»; – ТОП-12 кращих виступів на Конкурсі Талантів, на якому вона виконала свою авторську пісню «Earth».

«Я неймовірна щаслива, що привезла в Україну титул такого рівня. Вже за місяць я стану Послом доброї волі ООН з питань екології та навколишнього середовища, щоб ще раз доносити до світової спільноти голос України, наголошувати на проблемах постраждалої природи, які несе вторгнення рф в Україну. Сьогодні я радію перемозі і вдячна за підтримку всім прихильникам. Особлива подяка моїй команді, яка в стислі терміни впоралась з підготовкою до конкурсу краси світового рівня.» – ділиться враженнями Miss Eco International-2024 Ангеліна Усанова.

Тріумфальній перемозі Ангеліни Усанової на конкурсі краси Miss Eco International-2024, який тривав майже 10 днів в різних містах Єгипту, передувала напружена кількамісячна підготовка. Авторкою ідеї національного та еко-костюмів стала український дизайнер Леся Патока. Національний костюм Ангеліни Усанової «Фенікс» був створений повністю з ресайклу. Для вбрання було використано більше 1500 пластикових ложок та більше 500 пластикових ножей, які майстри знайшли на сортувальній станції. Головний убір створений із шматків пластику та пластикових ножів. На секонд-хенді дизайнери шукали гардини, тюлі та штори. Камінці і стрази на сукні – не коштовні кристали від Swarovski, а зібрані із суконь, топів та майок, знайдених, знову ж таки, на секонд-хенді. Еко-костюм Ангеліни Усанової мав назву «Світ у вогні» (Wildfires-англ.) Так само як і національний костюм, це вбрання створено із ресайкл-матеріалів та розкриває одну із світових екологічних проблем. Корсет сукні оздоблений пластиковими пляшками червоного і чорного кольору, а також деталями, вирізаними з будівельних трубок. Створити еко-костюм було складніше, ніж національний костюм, адже це костюм-трансформер. У костюмі приховали більше 5 метрів запринтованої тканини, яка під час виходу на сцену повинна створити ефект виверження потоків вулканічної лави.

Кліп на пісню «Earth», з якою Ангеліна виступила на Конкурсі Талантів Miss Eco International-2024, був презентований нею спеціально для Дня Землі, який відзначається 22 квітня. Відеокліп зняли в Києві, в холі Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, бо саме там розташоване велетенське панно «Біль землі», основною темою композиції якого є нагадування того, що наука повинна бути направленою на захист життя на Землі. І аж ніяк не навпаки. За сюжетом герої кліпу відвідують незвичний атракціон, де за допомогою спеціальних технологій кожен із бажаючих може фізично «відчути Землю». Ангеліна постає в образі вищого розуму – головної складової цієї технології, саме вона транслює візії у мозок інших героїв кліпу та контролює їх відчуття. «Якби наша планета була людиною, які відчуття її б переповнювали?»

«Перше місце на конкурсі краси Miss Eco International-2024 – дуже велика і значна подія для нас. Україна давно не мала перемоги у світових конкурсах краси і от нарешті ми перемогли у дуже престижному конкурсі, який входить до п’ятірки кращих у світі. Я не стримувала сліз, та хочу, щоб ця перемога Ангеліни Усанової стала перемогою кожного українця зараз і надихнула наших людей, надала їм сил йти далі і вірити, що все буде добре!» – президентка конкурсу «Міс Україна Всесвіт» Анна Філімонова.