Кличко обіцяє відкрити Подільсько-Воскресенський міст до кінця року – ФОТО, ВІДЕО

Будівельники встановили перші балки для майбутньої частини Подільсько-Воскресенського мостового переходу над Русанівським озером. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав мер столиці Віталій Кличко. Також він оприлюднив відео про те, як встановлювали першу балку. Кличко обіцяє відкрити автосполучення Подільсько-Воскресенським мостом до кінця 2020 року та почати будівництва метро на Троєщину.

«Добудова Подільсько-Воскресенського мостового переходу – одне з головних завдань на цей рік для міської влади. Роботи на об’єкті тривають за графіком. Сьогодні будівельники встановили перші балки для майбутньої частини мостового переходу над Русанівським озером. Кожна з цих балок важить майже 70 тонн. Підіймають їх за допомогою надпотужних кранів, а контролюють процес фахівці з Нідерландів”, – зазначив мер.

Також, за його словами тривають роботи зі встановлення опор у бік Троєщини. Наприкінці цього року мер Києва обіцяє відкрити автосполучення Подільсько-Воскресенським мостом і почати будівництва метро на Троєщину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне