Кличко обіцяє запустити Подільсько-Воскресенський міст

Читайте також

У Київ Цифровий доповнили Мапу стійкості

На Мапі стійкості у застосунку Київ Цифровий з’явилися нові шари та фільтри, що допомагають жителям столиці швидко знаходити локації з теплом та світлом.

«Мавка» у підземці: на синій гілці метро запустили міфічний артвагон

На синій лінії київського метрополітену з'явився особливий склад.

День закоханих 2026: на що українці готові витрачати гроші, а що йде в минуле?

День Святого Валентина завжди був найромантичнішим святом року.

«Вода замерзала ще в повітрі»: як рятувальники гасили пожежі в Києві при -20°C

Коли місто накриває мороз, а небо — вибухами, на межі виживання опиняються ті, хто заходить у палаючі будинки без права на паузу.

Відключення на Київщині 4 лютого триватимуть до 17 годин

Енергетична ситуація в Київській області залишається вкрай напруженою.

Поділитися

Столична влада залучає інвесторів і з Японії, і з Німеччини, щоб реалізувати проект будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу Newsone.

«Я обіцяв троєщинцям, що Подільсько-Воскресенський міст у каденцію Кличка має бути запущений. В цьому ключі я і в Японії, і в Німеччині обговорював питання співпраці. Розглядаємо багато варіантів, залучаємо інвесторів, щоби вони допомогли в реалізації цього проекту – будівництві мосту. Питання метро на Троєщину залишається для нас дуже важливим, і ми повинні цей проект реалізувати», – підкреслив мер Києва.

Він зазначив, що за 4 місяці у Києві відремонтували 200 км доріг, а до кінця року планується відремонтувати ще близько 50 км.